Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Ostatní - Zateplení dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy

Zateplení dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy

14.09.2022

Zateplení Blansko

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení celkem 4 objektů dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy. Zateplení proběhlo na etapy. Jako materiál byl zvolen Climaglass W, což je skelná vata od českého výrobce, společnosti Ciur. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na stropy objektů vrstvu materiálu Climaglass W ve výšce 23 a 26 cm. V Poctivé izolaci zateplujeme různé druhy objektů. Od malých rodinných domků až po velké haly a jiné budovy. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy.

Zateplení stropu

V průběhu léta 2022 pracovala Poctivá izolace na zateplení celkem 4 objektů v rámci dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy. V průběhu srpna dokončil tým pracovníků Poctivé izolace první etapu zateplení. Zbytek práce se z důvodu obtížného přístupu po nezpevněných komunikacích odsunul. V září již byly komunikace dokončeny a mohlo se pokračovat druhou etapou zateplení. Jako materiál byla využita skelná vata Climaglass W od společnosti Ciur. Zateplení pomocí technologie foukané izolace je skvělým řešením, jak zateplit jakýkoliv objekt. Jde o řešení rychlé, efektivní a od Poctivé izolace i cenově výhodné. Poctivá izolace působí po celé ČR. Se zateplením stropů máme již mnohaleté zkušenosti a rádi se o ně s Vámi podělíme. Vyzkoušejte si nás! Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Blansko Objem 322.1 m³ Materiál Climaglass W Objekt Ostatní
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×