Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Zateplení fasády

Izolace stěny

Dřevostavby jsou typy budov, které jsou jako dělané pro využití poctivé foukané izolace. Dřevěná rámová konstrukce přirozeně vytváří dutiny ve stěnách, které je nutné velmi dobře vyplnit tepelnou izolací. Systém foukané poctivé izolace toto umožňuje naprosto dokonale. Poctivá izolace se dostane do všech zákoutí a práce je navíc velmi rychle hotová. Vkládání desek nebo rolí do rámových konstrukcí je velmi nepříjemná a zdlouhavá práce a pro většinu řemeslníků se jedná o nutné zlo. A někdy výsledek práce tomu také odpovídá. Nekvalitně vložená nebo poskládaná izolace ve spojení s výběrem nevhodného materiálu se velmi brzo v dřevostavbě objeví. Izolace v rámu sjede, sklouzne, slehne apod. Toto se Vám s kvalitně nafoukanou poctivou izolací nikdy nestane. Poctivou izolaci nafoukáme s velmi vysokou objemovou hmotností, takže výsledná izolační vrstva bude mimořádně účinná proti slehnutí. Navíc práce bude hotova doslova během chvíle. Pro poctivou izolací máme na výběr z několika druhů izolačních materiálů. Vždy s Vámi řešíme ideální výběr toho nejlepšího izolačního materiálu. Ve stěnách dřevostaveb je důležité, aby izolace nejenom dobře izolovala, ale aby také chránila před hlukem.

Zateplení fasády

Poctivá izolace dokáže zateplit i fasádu domu. Zejména ji využijete v systémech provětrávaných fasád. Pro využití poctivé izolace při zateplení budovy provětrávanou fasádou můžeme využít několik druhů minerálních foukaných izolací. Provětrávané fasády mají velkou tradici a neustále jsou inovovány novými a novými materiály a technologiemi. Jednou s inovativních technologií je i využití foukané poctivé izolace v systému provětrávané fasády.

Poctivá izolace je vhodná pro zateplení dutin, které objevíte ve svém starém domě. Nezřídka se nám stalo, že jsme byli osloveni majitelem starého domu s tím, že pořídil pro svou rodinu dům, který chce zrekonstruovat. Při pracích spojených s rekonstrukcí objevil ve stěně dutinu, kterou předchozí majitelé z nějakých důvodů vytvořili. No a co s touto dutinou? Lze ji velmi úspěšně zaplnit foukanou izolací. A opět, tak jako v jiných případech Vám velmi rádi poradíme, jaký izolační materiál použít, tak aby zaizolovaná dutina dlouhodobě fungovala a Vy jako nový majitel domu, jste mohl v klidu zapomenout, že jste kdy nějakou dutinu ve stěně domě objevil, a že jste ji nechal poctivou izolací vyplnit. Napište nám, poradíme vám

Jsme tu pro Vás

Neváhejte nám napsat

My se Vám co nejdříve ozveme

Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×