Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby rodinného domu v Krásné Studénce

Zateplení novostavby rodinného domu v Krásné Studénce

23.11.2021

Izolace Liberec

Izolace novostavby rodinného domu v Krásné Studénce Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Novostavba rodinného domu s dřevěnými sbíjenými vazníky ve střešní konstrukci, na kterých je zavěšen lehký sádrokartonový strop s parotěsnou fólií. Nechybí samozřejmě parotěsná fólie. Poctivá izolace na zateplení stropu použila 40 cm foukané izolace Supafil. Zateplení domu o výměře stropu 100 m2 bylo hotové za 3 hodin.

Vazníkové střechy

Vazníkové střechy jsou při dnešní výstavbě rodinných domů velmi hojně využívané. Jsou lehké, levné pevné. Pro zastřešení rodinného domu typu bungalov s nízkým sklonem střechy ideální střešní konstrukce. Další jejich velkou výhodou je, že se pod vazníkový krov velmi snadno montuje lehký sádrokartonový strop s parotěsnou fólií. No a když už je hotová střecha a strop, tak to poslední co do skládačky zbývá je tepelná izolace pro zateplení stropu. Pro zateplení stropu z lehkých sádrokartonových desek namontovaných na vazníkovém krovu byla vymyšlena technologie foukaná izolace, které dokonale provedou zateplení stropu bez jakýchkoliv tepelných mostů.

Poctivá izolace

Poctivé izolace povýšila foukané izolace na řemeslo. Pokládka desek nebo rolí byla vždy považovaná za nepopulární práci, kterou nechtěl a nechce na stavbách nikdo dělat. A mnohdy tomu tak i výsledek práce odpovídal. Nekvalitně položené desky a role s velkými mezerami mezi sebou. Špatně zaizolované těžko přístupné kouty půdního prostoru a mnoho dalších detailů, které se ve vazníkových střechách s nízkým sklonem nachází. Foukaná izolace od Poctivé izolace vše vyřeší. Na svou práci a izolační materiály poskytujeme záruku 60 měsíců. Za tuto dobu by se nekvalitní práce projevila. Naší foukané izolaci věříme, a proto si můžeme dovolit poskytnout záruku v délce 5 let. Zavolejte nám 721207099 a nechte si zpracovat cenovou nabídku ZDARMA a NEZÁVAZNĚ.

Parametry realizace

Oblast: Liberec Objem 32.1 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×