Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby rodinného domu v Mikulčicích

Zateplení novostavby rodinného domu v Mikulčicích

16.11.2021

Zateplení Hodonín

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Mikulčicích Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Novostavba rodinného domu s vazníkovou střešní konstrukcí je typickou stavbou rodinného domu. Co už ovšem nebylo typické jsou stropy. V tomto domě majitel vynechal sádrokartonové desky zavěšené na vaznících a stropy postavil betonové z půdní strany opatřené asfaltovou lepenkou. Ačkoliv by se dalo v tomto případě celkem lehce provést zateplení stropu deskovými nebo rolovanými izolacemi, protože stropy jsou plně pochůzí, tak se majitel rozhodl pro zateplení stropu technologií foukaná izolace od Poctivých izolací. Jednoduše proto, že foukaná izolace od Poctivých izolací byla levnější a rychlejší než pokládka rolí nebo desek! Vrstva foukané izolace 30 cm. Práce hotové během jednoho dopoledne. Izolační materiál Supafil.

Supafil

Jako již v tisících jiných případech, tak i v tomto domě Poctivá izolace použila pro zateplení novostavby izolační materiál Supafil. Není divu. Podstatná část našich zákazníků, když poprvé Supafil vidí a mají možnost si jej na vlastní kůži vyzkoušet, tak se rozhodnou pro tuto foukanou izolaci. Ačkoliv je Supafil skelná vata, tak nekouše. Je čistě bílý a dá se přirovnat vzhledem a na omak k buničité vatě. Tyto vjemové vlastnosti a jeho technické parametry jej předurčují k neustále rostoucí popularitě mezi stavebníky. Poctivá izolace má velmi bohaté zkušenosti s jeho aplikací., vždyť jej foukáme od roku 2012, kdy byl Supafil výrobcem uveden na trh v ČR a my jsem byla první společnost, která jej od Knaufu odebírala a foukala.

Poctivá izolace

Poctivá izolace má dlouholeté zkušenosti s aplikací Supafilu. Své znalosti a zkušenosti promítáme do našeho zákaznického servisu, který naši klienti hodnotí jako nadstandardní. Velmi rádi Vám sdělíme vše, co byste měly v souvislosti s foukanými izolacemi vědět. Poradíme jak na zateplení stropu nebo zateplení střechy či zateplení stěny. Zavolejte nám 721207099 a přesvědčte se sami. Veškeré poradenství je u nás ZDARMA a NEZÁVAZNĚ. Nikdo Vás nebude nutit ihned uzavřít objednávku. Nikdo Vás nebude strašit neustálým zdražováním. Naopak. Dozvíte se, jak je to s tím zdražováním doopravdy. Na rozmyšlení, zda u nás foukanou izolaci objednáte, či nikoliv budete mít času kolik bude chtít. Je to jenom na Vás. My Vás do ničeho nutit nebudeme.

Parametry realizace

Oblast: Hodonín Objem 57.4 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×