Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby rodinného domu v Nehvizdech

Zateplení novostavby rodinného domu v Nehvizdech

30.11.2021

Izolace Praha

Izolace novostavby rodinného domu v Nehvizdech Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Novostavba rodinného patrového domu zastřešený vazníkovou konstrukcí. Zateplení stropu Poctivá izolace provedla foukanou izolací na sádrokartonový strop s parotěsnou fólií. Vrstva foukané izolace Supafil byla 40 cm. Práce na zateplení stropu o výměře 145 m2 trvali 4 hodiny.

Foukaná izolace

Poctivá izolace a její foukaná izolace Supafil je pro vazníkové střechy nejlepším technickým řešením pro zateplení novostaveb. Členitá konstrukce vazníkového krovu nedává příliš možností k výběrů dokonalého zateplení. A když k tou přičteme lehký sádrokartonový strop, po kterém se nesmí chodit, protože jinak byste mohli nohou skončit třeba v obývacím pokoji o patro níže. To v lepším přídě. V horším případě byste mohli při neopatrném kroku propadnou celý a kdoví jak, by to s Vámi dopadlo. Díky aplikaci foukané izolace pomocí hadic a vzduchu lze foukanou izolaci dopravit bezpečně na velkou vzdálenost do všech temných zákoutí půdního prostoru koutů, a přitom zachovat vysokou kvalitu výsledné izolační vrstvy.

Poctivá izolace

Naše společnost máme velmi bohaté zkušenosti s aplikací foukaných izolací do vazníkových střešních konstrukcí, stačí se podívat na reference, které postupně v pravidelných intervalech zveřejňujeme. Celý tým pracovníků Poctivých izolací je vždy připraven Vám pomoci s jakýmkoliv problémem, dotazem, nejasností či čímkoliv jiným, co souvisí se zateplením stropu, zateplením střechy nebo zateplením stěny. Zavolejte nám 721207099 a přesvědčte se sami o tom, že Poctivá izolace je nejlepším řešením pro Vaše foukané izolace

Parametry realizace

Oblast: Praha-východ Objem 59.6 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Jarní prohlídka zdarma ×