Zateplení novostavby rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení novostavby rodinného domu v Olbramovicích

Zateplení novostavby rodinného domu v Olbramovicích

20.09.2022

Zateplení Znojmo

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu s vazníkovou konstrukcí, sádrokartonovým podhledem a dvojitým rastrem v Olbramovicích. Středem půdního prostoru vedla podlaha, která byla následně investorem zvednuta 5 cm nad izolaci. Náš profi tým proškolených pracovníku zde na strop novostavby nafoukal na celkovou plochu 141 m2 vrstvu materiálu Supafil loft ve vrstvě vysoké 40 cm. Zatepleno bylo během jediného dne. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Jde o důležitou investici, která se vyplatí. Návratnost v podobě úspor na energiích činí pouhé 2-3 roky!

Zateplení stropu

Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Jedná se o minerální skelné izolace, minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a polystyrenové izolace. Každý materiál má trochu jiné vlastnosti a výhody a hodí se do jiného typu konstrukce. S výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš dům Vám rádi poradíme a pomůžeme. Technická konzultace je samozřejmostí. V případě novostavby rodinného domu v Olbramovicích byla použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil má plno skvělých výhod. Je prodyšný, nesléhává a řadí se do třídy reakci na oheň A1 a je tedy prakticky nehořlavý. Skvěle se hodí na lehké SDK podhledy, jelikož díky jeho nízké objemové hmotnosti nedochází k žádnému přetížení, a to ani při vyšších vrstvách. Zkrátka skvělý materiál, který se hodí do mnoha různých druhů konstrukcí. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Naše práce nás baví!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Znojmo Objem 56.4 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy