Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby rodinného domu v Ostrožské Nové Vsi

Zateplení novostavby rodinného domu v Ostrožské Nové Vsi

23.02.2022

Izolace Uherské Hradiště

Zateplení stropu novostavby rodinného domu foukanou minerální izolací v Ostrožské Nové Vsi Poctivá izolace zrealizovala v únoru 2022. Realizace zateplení stropu bylo vlastně tak trochu zateplení střechy, protože dům má střechu mírně šikmou. Střešní konstrukci domu tvoří sbíjené dřevěné vazníky. Poctivá izolace pro zateplení stropu doporučila vyzkoušený minerální izolační materiál s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Majitelka domu si nechala poradit a dnes již bydlí v domě, který má strop skvěle zaizolovaný a majitelka domu se může těšit z minimálních nákladů na topení.

Zateplení střechy

Zateplení střechy z dřevěných sbíjených vazníků foukanou minerální izolací je ideálním řešením zateplení. Ten, kdo někdy nahlédl do vazníkové střechy a začal trochu přemýšlet, jak se taková střecha izoluje a představil si sám sebe, jak v té spleti dřeva by se pohyboval a rozkládal izolační desky nebo role, tak s největší pravděpodobností ihned začne řešit, kdo by takovou střechu zaizoloval místo něj. Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střecha, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří ve vazníkové střeše při zateplení stropu dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkové střechy. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let.

Poctivá izolace

Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Uherské Hradiště Objem 59.8 m³ Materiál Climaglass W Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×