Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení novostavby rodinného domu v Sobotíně

Zateplení novostavby rodinného domu v Sobotíně

18.07.2022

Zateplení Šumperk

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu se sedlovou střechou, krovem tvořeným příhradovými vazníky a s podhledem z OSB desek. Část stropu byla pochozí, tvořená prkny. Pracovníci Poctivé izolace na strop rodinného domu o rozloze 123 m2 nafoukali 43 cm vysokou vrstvu izolačního materiálu Supafil loft. Foukaná izolace je v případě vazníkových konstrukcí ideálním řešením, jelikož i přes veškeré překážky vytvoří na stropě kompaktní vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů a zajistí tak ideální tepelný komfort v domě po celý rok.

Zateplení stropu

Střešní konstrukce novostavby rodinného domu v Sobotíně byla tvořena příhradovými vazníky. Pod těmito vazníky byly lepené OSB desky, které sloužily jako parotěsná rovina. Vazníková konstrukce je velmi členitá a zateplení pomocí klasických izolačních desek či rolích je zde prakticky nemožné. Mohou tak vzniknout hluchá místa neboli tepelné mosty, skrz které pak uniká drahocenné teplo z domu ven. Díky foukané izolaci, které se taky říká foukaná vata, tepelné mosty nevznikají. Izolační materiál se pomocí hadic dostane všude kam má, a vytvoří tak na stropě dokonalou celistvou vrstvu, která nepropustí žádné teplo z domu ven a majitelé tak ušetří ročně za energienemalé peníze. Poctivá izolace má s technologií foukané izolaci dlouholeté a bohaté zkušenosti. Naši pracovníci pracují rychle a efektivně. Všem našim zákazníkům je k dispozici náš špičkový zákaznický servis, v rámci kterého Vám se vším poradíme a pomůžeme. Třebas s výběrem toho pravého izolačního materiálu. Aktuálně je v naší nabídce 5 druhů izolačních materiálů. Jsou to minerální čedičové izolace, minerální skelné izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a také polystyrénové izolace. Každý materiál má jedinečné vlastnosti, které se hodí do různých druhů střešních konstrukcí. Poctivá izolace zná všechny tyto materiály jako své boty a doporučí Vám ten nejvhodnější právě pro Váš dům. V případě zateplení stropu novostavby rodinného domu v Sobotíně byla použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Tento materiál je nehořlavý, nesléhává, je prodyšný, má čistě bílou barvu a je zcela zdravotně nezávadný. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Šumperk Objem 52.7 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×