Zateplení novostavby rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení novostavby rodinného domu ve Staré Roli

Zateplení novostavby rodinného domu ve Staré Roli

05.08.2022

Zateplení Karlovy Vary

V létě 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení novostavby rodinného domu s valbovou střechou. Konkrétně se jednalo o novostavbu typu bungalov s krovem tvořeným příhradovým vazníkem a sádrokartonovým podhledem s parotěsem. Použití foukané izolace zde bylo ideálním řešením. Na stropě domu vznikla celistvá vrstva vysoká 32 cm bez jakýchkoliv tepelných mostů. Jako materiál byl použit Supafil loft od společnosti Knauf, který lehký SDK strop díky své nízké objemové hmotnosti nikterak nepřetíží.

Zateplení stropu

Středu stropu novostavby rodinného domu ve Staré Roli procházela podlaha z prken a bylo tedy třeba zachovat větranou mezeru. Do vazníkové konstrukce, která je pro bungalovy typická, se foukaná izolace dokonale hodí. Její aplikace je i v takto složitém a spletitém prostoru velmi jednoduchá a rychlá. Na stropě vznikne celistvá a dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, skrz které by snad mohlo drahocenné teplo unikat ven. Důležitý je i výběr toho správného typu materiálu. V Poctivé izolaci Vám v rámci našeho špičkového zákaznického servisu rádi poradíme a pomůžeme. Na strop novostavby ve Staré Roli byl vybrán materiál Supafil loft. Jedná se o minerální skelnou izolaci, která disponuje spoustou výhod, jako např. nesléhavost, prodyšnost, nízká objemová hmotnost, nehořlavost, zdravotní nezávadnost či ekologičnost. Krom minerální skelné izolace najdete v naší nabídce i izolace dřevovláknité, papírové neboli celulózové, minerální čedičové a polystyrénové izolace. Každý materiál má svoje jedinečné vlastnosti, o kterých si více můžete přečíst na našem webu v sekci Druhy izolačních materiálů.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Karlovy Vary Objem 44.9 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy