Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytové domy - Zateplení řadového bytového domu se sedlovou střechou ve Vlašimi

Zateplení řadového bytového domu se sedlovou střechou ve Vlašimi

16.09.2022

Zateplení Benešov

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení koncového řadového bytového domu ve Vlašimi. Konkrétně se jednalo o řadový bytový cihlový dům z roku 1917 se sedlovou střechou. Zateplení stropu jsme provedli na základě doporučení od předešlého zákazníka, což nás vždy nesmírně těší. Na strop řadového domku nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 30 cm. Před samotným nafoukáním jsme rovněž provedli vyklizení půdy a odvoz věcí do sběrného dvora. Poptejte si Poctivou izolaci i Vy. Na všem se domluvíme a s čímkoliv Vám rádi pomůžeme a poradíme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Zateplení stropu

Ve Vlašimi jsme na základě doporučení provedli zateplení stropu koncového řadového bytového domku z roku 1917. Na celkovou plochu 250 m2 nafoukal tým pracovníků Poctvivé izolace 30cm vrstvu izolačního materiálu Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná izolace, která je prodyšná, zcela zdravotně nezávadná, nehořlavá a rovněž nesléhává. Skvěle izoluje jak proti zimě, tak proti vedru. S výběrem toho pravého izolačního materiálu Vám v rámci našeho špičkového zákaznického servisu moc rádi pomůžeme. Máme za sebou již stovky realizací a bohaté zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme. Není pro nás malé zakázky. Není problém se s námi na čemkoliv domluvit. V případě zateplení domu ve Vlašimi jsme zrealizovali i vyklizení půdy a odvoz do sběrného dvora. Poptejte si nás i Vy. Poradíme, zhodnotíme a navrhneme řešení na míru pro Vás. Samozřejmostí je i úklid po naší práci. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 75 m³
Oblast: Benešov
Objekt Bytové domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×