Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení rodinného domu v Chýnově

Zateplení rodinného domu v Chýnově

15.03.2022

Izolace Tábor

Zateplení stropu stávajícího rodinného domu foukanou minerální izolací v Chýnově Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Realizaci zateplení stropu rodinného domu Poctivá izolace provedla foukanou minerální izolací Supafil. Majitel se rozhodl provést zateplení stropu půdy domu a k tomu postavit celoplošnou podlahu, aby mohl nově zateplenou půdu plnohodnotně využívat. Prvním krokem, který vede k takto zateplené půdě, je vyhotovení podlahového roštu s parotěsnou fólií. Parotěsnou fólii Poctivá izolace doporučuje použít, co nejkvalitnější. Měli bychom uvažovat o minimální gramáži 200 g/m2. U každého roštu je důležité, aby unesl novou půdní podlahu. Měl by zvládnout plošné zatížení alespoň 150 kg/m2. Druhým krokem je celou plochu půdy zaizolovat ideálně foukanou minerální izolací. V Chýnově jsme použili izolační materiál Supafil. A posledním třetím krokem je celý zateplený podlahový rošt opatřit záklopem, který unese požadované zatížení v minimální výši 150 kg/m2. Toho docílíte OSB deskami o síle 18 mm v provedení PD (pero – drážka).

Zateplení stropu

Zateplení stropu a foukaná izolace Supafil jsou v současné době nejefektivnějším způsobem zateplení stropu. Supafil je z rodiny minerálních izolací jeden z mála, který je vyráběn bez jakýchkoliv dalších přídavných chemických látek. Jedná se o izolaci s označením panenské vlákno, což znamená, že izolace je vyrobena přímo z prvotní suroviny – taveniny. Tavenina po opuštění tavící pece se dostává do rozvlákňovacích kotoučů, kde vzniká velmi slabé a velmi dlouhé izolační vlákno. Dalším výrobním krokem je zkrácení dlouhých vláken na optimální foukací délku, ošetření vláken silikonovým olejem kvůli hydrofobizaci o objemu do 1% celkové váhy izolace. Následuje finální balení a transport do skladů Poctivé izolace. Supafil díky tomu, že je vyráběn ze skla, je čistě býlí. Není dobarvován žádným dodatečným barvícím procesem. Pro jeho výrobu se používá recyklované sklo, a to více jak z 80 %. Supafil jako jedna z mála izolací po nafoukaní nesléhává. Supafil je zařazen z hlediska reakce na oheň do třídy A – ta nejlepší. Supafil je velmi lehký izolační materiál a díky tomu nepřetěžuje ani při nejvyšších aplikovaných vrstvách lehké sádrokartonové stropy, proto je velmi oblíbený u novostaveb s vazníkovými krovy, a právě sádrokartonovými stropy.     

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Tábor Objem 28.9 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×