Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení rodinného domu v rekonstrukci v Jevanech

Zateplení rodinného domu v rekonstrukci v Jevanech

20.09.2022

Zateplení Praha-východ

Ke konci září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Jevanech. Izolační materiál se foukal vždy do dutiny mezi SDK a horní záklop stropu. V tomto případě byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Nafoukáno bylo během chvilky. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Díky technologii foukané izolace se na stropě domu vytvoří celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Jde o jednoduše skvělý způsob, jak ochránit Váš dům.

Zateplení stropu

Poctivá izolace zateplovala strop stávajícího rodinného domu v rekonstrukci v Jevanech. Zateplení stropu pomocí foukané izolace je důležitou investicí, která se vyplatí. Návratnost v úsporách na energiích činí pouhé 2-3 roky. Poctivá izolace izoluje jak proti zimě, tak proti vedru. Vrstva materiálu na stropě domu v zimě zabrání úniku tepla z domu ven a v létě naopak zamezí nepříjemnému přehřívání a udrží v domě příjemný chládek během horkých letních dní. Zkrátka ideální tepelný komfort v domě po celý rok. Poptejte si nás i Vy. Máme za sebou již stovky zakázek a dlouholeté zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rádi s čímkoliv poradíme a pomůžeme. Třebas i s výběrem toho nejvhodnějšího izolačního materiálu pro Váš dům. Působíme po celé České republice!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 36.95 m³
Oblast: Praha-východ
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×