Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stávajícího rodinného domu v Mnichově Hradišti

Zateplení stávajícího rodinného domu v Mnichově Hradišti

02.12.2021

Izolace Mladá Boleslav

Izolace stropu stávajícího rodinného domu v Mnichově Hradiště Poctivá izolace zrealizovala v prosinci 2021. Dům se dvěma nadzemními podlažími. Zateplení stropu proběhlo nad 2. nadzemním podlažím a jednalo se o navýšení vrstvy tepelné izolace. Poctivá izolace provedla zateplení stropu foukanou izolací Supafil ve vrstvě 25 cm a celková výměra stropu 130 m2 byla zaizolovaná za 3 hodiny.

Doplnění vrstev izolací

Drahé energie a snižování jejich spotřeby a tím snižování nákladů za topení je velmi důležitým celospolečenským trendem dnešních dnů. Týká se to nejenom výstavby nových domů, které musí být dle předpisů již v nízkoenergetickém nebo pasivním standardů, ale i stávajících veřejných budov a stávajících rodinných domů. Majitelé stávajících rodinných domů mohou pro snížení energetické náročnosti svého domu čerpat dotace z programu Nová zelená úsporám, což může být zajímavé finanční přilepšení k celkové investici při zateplování domu. U stávajících domů se při snižování energetické náročnosti bavíme o navyšování vrstev tepelných izolací na již stávající tepelné izolace.

Supafil

Není úplně nutné stávající izolace vyhazovat a pořizovat celou novou vrstvu tepelných izolací. Poctivá izolace velmi často doplňuje vrstvu na stávající vrstvy izolací novými moderními izolačními materiály, čímž za velmi nízkých nákladů vylepšíme tepelně izolační vlastnosti izolované konstrukce, tak že snížení spotřeby energií pozná majitel domu okamžitě. Mezi velmi účinné izolační materiály pro doplnění stávajících vrstev izolací je Suapfil, kterým Poctivá izolace provádí zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny. Zavolejte nám 721207099 a my Vám poradíme, jak vylepšit tepelně izolační vlastnosti Vašeho stávajícího domu. Na jakou konstrukci se zaměřit. V jaké části domu bude nejúčinnější začít se zateplovacími pracemi a velmi rádi Vám ZDARMA a NEZÁVAZNĚ zpracujeme cenový návrh na provedení tepelně izolačních opatření za pomocí technologie foukaná izolace.

Parametry realizace

Oblast: Mladá Boleslav Objem 34.2 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×