Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Zateplení střechy

Zateplení podkroví - rovné a šikmé střechy

Zateplení střechy v rodinném domě nebo i bytovém domě můžeme rozdělit do dvou základních typů střech. Na domy se šikmými střechami a na domy s rovnými střechami.

Domy se šikmými střechami mívají velmi často podkrovní místnosti a lidé chtějí levně a efektivně zateplit podkroví. Řešením je poctivě izolovat dutiny mezi krokvemi. Při použití foukané poctivé izolace zateplíme podkroví bez nutnosti velkých stavebních úprav. To platí v případě starých domů. V případě novostaveb, které potřebují zateplit podkroví lze připravit konstrukci pro izolování foukanou izolací. Jak konstrukci připravit Vám velmi rádi poradíme. Stačí nám zavolat, napsat nebo se podívat na naše videa na youtube, facebooku nebo instagramu. Poradíme Vám, jaký izolační materiál bude právě do Vašeho podkroví ten nejlepší, aby Vám bylo v podkroví v zimě teplo a v létě jste se v podkroví neupekli vedrem. Poctivá foukaná izolace ve střechách a podkroví dokáže v zimě zahřát a v letě ochladit. Navíc izolační práce trvají zlomek času, oproti klasickým způsobům izolování. Běžný rodinný dům poctivou izolací zateplíme během několika hodin.

Foukaná izolace střechy

Domy, které mají rovnou střechu se rovněž dají velmi dobře poctivě zaizolovat a k těmto účelům rovněž pomůže technologie foukané izolace. Tak jako u šikmých střech, tak i u rovných střech je poctivá izolace nejlepším řešením pro rovné střechy s dutinou. Tedy pro střechy dvouplášťové a odvětrávané.

Pro staré domy i novostavby máme systémová řešení, jak poctivě zaizolovat dvouplášťové odvětrávané střechy. Společně s návrhem poctivé izolace navrhneme i systém odvětrávání. A nejenomže jej navrhneme, ale i na místě stavby zrealizujeme. I u rovných dvouplášťových střech doporučíme ten nejvhodnější izolační materiál. Na výběr máme z 5 různých druhů izolačních materiálů. Poctivá foukaná izolace bývá nejlevnějším způsobem pro zateplení dutin dvouplášťových střech, protože aplikační technik zaleze přímo do dutiny střechy a postupně ji vyplní izolací. Pro tento způsob zateplení nám stačí jeden vlez do dutiny střechy. Není nutné kvůli zateplení bourat celou střechu. Zateplení střechy je hotové během několika hodin.

Jsme tu pro Vás

Neváhejte nám napsat

My se Vám co nejdříve ozveme

Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×