Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení střechy řadového rodinného domu v Katovicích

Zateplení střechy řadového rodinného domu v Katovicích

18.08.2021

Zateplení Strakonice

Zateplení střechy řadového rodinného domu v Katovicích realizovala Poctivá izolace v srpnu 2021. Řadový rodinný dům s dvouplášťovou střechou s minimálně zateplenou dutinou. Střešní konstrukce domu je tvořena dřevěnými trámy s minimálním sklonem. Téměř s rovnou střechou. Strop nad 2. nadzemní podlažím je keramický s minimální vrstvou izolace na níž leží asfaltová lepenka jako parotěsná rovina.

 

Zateplení střechy s dutinou

Zateplení dutiny dvouplášťové střechy není nikdy příjemná práce. Dutina dvouplášťové střechy je velmi stísněný prostor, který v nejnižším místě měl cca 25cm a v tom vyšším vstupní místě byla dutina vysoká cca 65 cm. Poctivá izolace takovéto stísněné prostory umí dokonale vyplnit foukanou izolací. V podstatě jiná možnost ani jiná efektivnější technologie pro zateplení střechy tohoto typu ani neexistuje. Pro spoustu lidí už jenom samotná představa, že by do takovéhoto prostoru měli dobrovolně vlézt.  A teď si představte, že byste tam měli ještě provádět odborné izolační práce. Třeba rozkládat desky tepelné izolace ve dvou nebo ve třech vrstvách. Nemožné! Takřka zázračné! Ještě, že máme k dispozici technologii foukané izolace a po ruce Poctivé izolace a jejich odborníky.

 

Foukaná izolace v dutině střechy

Zalézt do stísněné dutiny dvouplášťové střechy a celou plochu stropu v tomto klaustrofobním prostředí dokonale zaizolovat, to che dostatek odvahy, umu, dovedností, praxe a  zkušeností, které nikde nevygooglíte. Ty musíte prostě a jednoduše posbírat během několika set podobných realizací. A těmito zkušenostmi se může celý tým pracovníku Poctivých izolací pochlubit. Léta naší dřiny a odříkání Vám mohou být ku prospěchu, když si nás objednáte kvůli zateplení střechy Vašeho domu.

Parametry realizace

Oblast: Strakonice Objem 19.9 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×