Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu dřevostavby rodinného domu se sedlovou střechou ve Vrchlabí

Zateplení stropu dřevostavby rodinného domu se sedlovou střechou ve Vrchlabí

05.10.2022

Zateplení Trutnov

Na začátku října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby dřevostavby rodinného domu ve Vsetíně. Na lehký sádrokartonový strop rodinného domu s vazníkovou konstrukcí a sedlovou střechou nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků vrstvu materiálu Supafil loft od společnosti Knauf vysokou 32 cm. Ve spleti vazníků si foukaná izolace hravě poradí a na stropě domu tak vznikne dokonalá celistvá tepelně izolační vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Působíme po celé České republice.

Zateplení stropu

Při zateplování stropu dřevostavby rodinného domu ve Vrchlabí byl použit materiál Supafil loft. Supafil je skelná minerální izolace od společnosti Knauf, která je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Jde o skvělý materiál, který je prodyšný, nehořlavý a nesléhává. Supafil má rovněž nízkou objemovou hmotnost, a proto se skvěle hodí např. na lehké sádrokartonové stropy, které nijak nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom skelných minerálních izolací jsou to ještě minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a rovněž polystyrénové izolace. S výběrem toho pravého materiálu pro Váš druh konstrukce Vám rádi pomůžeme. V rámci našeho zákaznického servisu navrhneme řešení na míru pro Vás a domluvíme se na dni realizace, který Vám vyhovuje. Pak už jen přijede náš tým pracovníků, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. Rychle, efektivně a hlavně poctivě. Naše práce nás jednoduše baví. Vyzkoušejte si náš. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Trutnov Objem 44.13 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×