Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu dřevostavby rodinného domu typu bungalov v Travčicích

Zateplení stropu dřevostavby rodinného domu typu bungalov v Travčicích

21.10.2022

Zateplení Litoměřice

V říjnu 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu novostavby dřevostavby rodinného domu v Travčicích. Jednalo se rodinný dům typu bungalov s vazníkovou konstrukcí krovu a sádrokartonovými stropy. Použití technologie foukané izolace bylo v tomto případě ideálním řešením. Tým pracovníků Poctivé izolace nafoukal na parotěs jištěný rastrem vrstvu skelné minerální izolace Supafil loft vysokou 28 cm. I v tak spletité konstrukci, jako je vazníková střešní konstrukce, si foukaná vata hravě poradí. Na stropě domu tak během chvilky vznikla celistvá dokonale izolující vrstva tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace a šetřete na energiích i Vy.

Zateplení stropu

Pro novostavby bungalovů je kombinace vazníkové konstrukce a lehkých sádrokartonových stropů velmi typická. V tak spletitém prostředí jde pokládka klasických izolačních rolích či desek jen těžko. Ideálním řešením je technologie foukané izolace. Foukaná vata se aplikuje pomocí foukacích strojů a dostane se tak jednoduše do všech koutů a špatně přístupných míst. Dokonale obalí každý jednotlivý vazník a na stropě domu tak vznikne celistvá kompaktní vrstva tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zateplení pomocí foukané izolace je navíc velmi efektivní a s Poctivou izolací i rychlé a jednoduché. Náš profi tým proškolených pracovníků jednoduše přijede v předem domluvený den, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. Zatepleno je během chvilky. Vrstva foukané izolace na stropě domu zajistí dokonalý komfort v domě, a to nejen v zimě, ale i v létě. Poctivá izolace izoluje i proti vedru! Na strop novostavby rodinného domu v Travčicích byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy díky své nízké objemové hmotnosti. Supafil je rovněž prodyšný, nesléhává a je ekologický. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Jsme tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Litoměřice Objem 23.13 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×