Zateplení stropu dřevostavby | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu dřevostavby v Praze

Zateplení stropu dřevostavby v Praze

12.09.2022

Zateplení Praha

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu dřevostavby v Praze. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Izolační materiál se foukal mezi stropní trámy o výšce 200 mm, a to zdola přes parotěs. Na celkovou plochu 98 m2 nafoukal nás profi tým proškolených pracovník celkovou vrstvu izolace vysokou 20 cm v bleskovém čase. Zateplení od Poctivé izolace je rychlé, efektivní a za skvělou cenu. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám navíc rádi s čímkoliv poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.  

Zateplení stropu

V případě zateplení v Praze se jednalo o rekonstrukci nástavby dřevostavby. Foukalo se mezi stropní trámy o výšce 200 mm. Trámy byly od sebe přibližně 1 m. Nad nimi se nacházely OSB desky a EPS fólie. Pod trámy pak parotěsná fólie, jištěná latěmi a CD profily. Jako materiál zde byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která se může pyšnit třeba svou prodyšností, nesléhavostí, nízkou objemovou hmotností a rovněž nehořlavostí. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom minerálních skelných izolací to jsou také minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a polystyrénové izolace. Každý materiál má trochu jiné vlastnosti a hodí se do jiného typu konstrukce. S výběrem toho správného materiál pro Váš dům a Vaše potřeby Vám v Poctivé izolaci rádi poradíme. Se zateplením máme mnohaleté zkušenosti a rádi se s Vámi o ně podělíme. Zavolejte nám a poptejte si Poctivou izolaci i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Praha Objem 22.1 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy