Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby bungalovu se sedlovou střechou ve Starých Ždánicích

Zateplení stropu novostavby bungalovu se sedlovou střechou ve Starých Ždánicích

15.10.2022

Zateplení Pardubice

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu typu bungalov se sedlovou střechou ve Starých Ždánicích. Šlo o vazníkovou konstrukci krovu, která je spolu se sádrokartonovými stropy pro bungalovy typická. Jako materiál byla v tomto případě zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal ve na celkovou plochu 180 m2 ve vrstvě vysoké 47 cm. Zateplení stropu novostavby bylo zrealizováno v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám Light.

Zateplení stropu

Kombinace vazníkové střešní konstrukce a lehkých sádrokartonových stropů je pro bungalovy typická. V tak spletitém prostoru, kde je omezený pohyb, by byla pokládka klasických izolačních rolích či desek jen velmi zdlouhavá, náročná a neefektivní práci. Foukaná izolace je ale pro takto těžce přístupné prostory jako stvořená. Izolační materiál se pomocí foukaných strojů dostane všude tam, kam má a na stropě domu se vytvoří celistvá dokonale souvislá tepelně izolační vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Jde o velmi rychlý a efektivní způsob, jak ochránit Váš dům jak v zimě, tak v létě. Zkrátka dokonalý tepelný komfort v domě po celý rok. Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve starých Ždánicích zrealizovala Poctivá izolace v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám Light. S tím jak a kolik můžete čerpat Vám v Poctivé izolaci rádi poradíme a pomůžeme. Poptejte si zateplení stropu a šetřete na energiích ještě letos. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Pardubice Objem 84.6 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Jarní prohlídka zdarma ×