Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby bungalovu v Kunovicích

Zateplení stropu novostavby bungalovu v Kunovicích

28.09.2022

Zateplení Uherské Hradiště

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Kunovicích. Konkrétně se jednalo o novostavbu typu bungalov s konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem, s OSB podhledem, sádrokartonovými stropy a sedlovou střechou. Náš profi tým proškolených pracovníků na strop novostavby v Kunovicích nafoukal minerální skelnou izolaci Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 37 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Na stropě domu tak vznikla dokonalá celistvá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, která zajistí tepelný komfort v domě po celý rok.

Zateplení stropu

Pro zateplení bungalovů je použití technologie foukané izolace ideálním řešením. Foukaná vata si ve spleti vazníků hravě poradí a dostane se všude tam, kam má. Na stropě domu tak vznikne dokonale izolující vrstva, která zamezí úniku tepla v zimě a nepříjemného přehřívání v létě. Poctivá izolace izoluje i proti vedru! V případě zateplení novostavby v Kunovicích se neizolovala plocha nad garáží. Mezi půdami vznikla přepážka a zafoukala se pouze plocha nad obytnou částí domu. Tým pracovníků Poctivé izolace jednoduše přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rovněž rádi se vším ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Působíme po celé České republice.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Uherské Hradiště Objem 62.9 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×