Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu se sedlovou střechou v Lavičkách

Zateplení stropu novostavby rodinného domu se sedlovou střechou v Lavičkách

08.11.2022

Zateplení Žďár nad Sázavou

V listopadu 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu se sedlovou střechou v Lavičkách. Konstrukci tvořila trámová vazba se sádrokartonovým podhledem a parotěsem. Jako materiál byla zvolena minerální skelná izolace, kterou náš tým pracovníků Poctivé izolace nafoukal ve vrstvě vysoké 36 cm. Během chvilky vznikla na stropě domu dokonalá celistvá tepelně izolační vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Majitelé domu se tak mohli ihned těšit dokonalému tepelném komfortu.

Zateplení stropu

Novostavba rodinného domu se sedlovou střechou v Lavičkách byla tvořena trámovou vazbou a podhledem ze sádrokartonu. Foukaná vata byla na strop domu aplikována z výlezu ve stropě terasy. Na celkovou plochu 53 m2nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků 36 cm vysokou vrstvu tepelné izolace. Jako materiál byla zvolena foukaná minerální skelná izolace, která je velmi lehká, prodyšná a nesléhává. Zateplení stropu pomocí foukané izolace je jednoduše skvělým způsobem, jak ochránit Váš dům v každém ročním období. V mrazivých zimních měsících zamezí vrstva foukané izolace úniku drahocenného tepla z domu ven, a naopak v letních horkých dnech udrží v domě příjemných chládek a zabrání nepříjemnému přehřívání. Poctivá izolace izoluje jak proti zimě, tak proti vedru. Šetřete na energiích s Poctivou izolací ještě a letos a poptejte si zateplení stropu či střechy i Vy. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení stěn foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 52.8 m³
Oblast: Žďár nad Sázavou
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×