Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Bačicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Bačicích

20.04.2022

Zateplení Praha

Zateplení novostavby přesněji řečeno zateplení stropu dřevostavby, novostavby rodinného domu v Hostivici foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Dřevostavba v Hostivici Větší novostavba typu dřevostavba o výměře téměř 200 m2 užitné plochy včetně dvojgaráže je v posledních letech běžnou stavbou, kterou Poctivá izolace zatepluje… Zateplení stropu o celkové výšce 320 mm Poctivá izolace zvládla za 4 hodiny s naprostou precizností.  Jako izolant jsme použili foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení stropu

Pro zateplení stropu dřevostavby - novostavby rodinných domů padne téměř vždy volba na foukanou izolaci. A proč právě foukaná? Protože 90 % krovů těchto novostaveb je ze sbíjených příhradových vazníků, tedy lehké konstrukce, zato velmi členité. Při nižších slonech střech je často téměř nemožné se dostat do všech míst, zejména k nároží valby a do prostorů podél obvodových zdí.   Majitel proto často hledá jiné řešení, jak zateplit rychle a funkčně strop a přitom se vyhnout vatování ve dvou, nebo třech vrstvách přes sebe, aniž by majitel neztratil pár cenných dní nošením a skládáním vaty mezi i pod příhrady a po práci si ještě týden pamatoval, že pracoval s vatou, která jej nepříjemně kouše. Poctivá izolace má jednoduché řešení, tím je lehká foukaná izolace na bázi skelných vláken! Pro  typy lehkých střech z příhradových vazníků, navíc s lehkým sádrokartonovým podhledem je to ideální volba. Izolace je jako bonus naprosto nesléhavá, nehořlavá a nealergenní a velmi prodyšná. Práce je hotová za 2-4 hodiny a majitel ani neví, že Poctivá izolace už jsou práci odvedla! A ve špičkové kvalitě, což garantujeme nejen kompaktní vrstvou, ale i spotřebou izolace na balení a kilogramy. V Hostivici byl krov nejen členitý, ale ve středu půdy si majitel zhotovil větší odkladovou plochu z prken, kterou bylo nutné dobře podfouknout, aby byla jistota, že bude izolace kompaktní a správně hustá i v této uzavřené části.   Jak profesionálně a zároveň zachovat rozumnou cenu provést při zateplení stropu novostavby rodinného domu? Nejlepším řešením je Poctivá izolace a její foukaná izolace. Poctivá izolace si se zateplením vazníkových konstrukcí ví rady na nejvyšší úrovni. Rodinný dům typu dřevostavba v Hostivici je pro Poctivou izolaci typickým domem, který zateplujeme našimi foukanými izolacemi. Nejčastěji používaným materiálem pro zateplení stropu ve vazníkové střeše je právě výše zmíněný skelný izolaant Supafil. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi

Parametry realizace

Oblast: Praha-západ Objem 61.4 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Jarní prohlídka zdarma ×