Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Čísovicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Čísovicích

18.10.2021

Izolace Praha

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Čísovicích v říjnu 2021 bylo další realizací, kdy foukaná izolace ukázala své přednosti. Střešní konstrukce z dřevěných sbíjených vazníků s lehkým sádrokartonovým stropem je pro klasické desky nebo role izolačním oříškem. Prohlédnete-li si na fotkách hustou spleť vazníků, tak vám dojde, že izolovat deskami a rolemi pod nízkou střechou je téměř nemožné. Navíc když si uvědomíte, že nemůže šlápnout na strop, protože byste jej zničili, tak se vám do izolování deskami nebo rolemi prostě nechce.

 

Pomoc od Poctivé izolace

Naštěstí pro tyto případy existuje řešení a tím je technologie foukané izolace. Foukaná izolace se dostanete i do těch nejnižších částí střechy a dokonale zaizoluje i ty nejsložitější a nejhustší vazníkové konstrukce. Ve spojení s velmi kvalitními izolačními materiály se jedná o perfektní a dokonalé zateplení. Navíc foukaná izolace od Poctivých izolací potřebuje pro svou práci jenom přístup na půdu, hadici a místo na zaparkování dodávky před domem. A pak už je to jenom izolační koncert v podobě izolačních profesionálů, kteří během pár hodin provedou zateplení stropu jakékoliv budovy. A když si k tomu vezme, že poctivá izolace používá izolační materiály s označením ECO, tak pro naše životní prostředí děláme maximum možného. Mimochodem víte, proč se budovy zateplují, čím dál většími vrstvami izolací?

 

Proti emisím

Především z důvodů snížení vypouštěných emisí do ovzduší. Čím více je budova zateplena, tím více udrží tepla a tím pádem je nižší spotřeba paliv nutných k vytopení budovy a čím méně spáleného paliva v kotli tím méně vypuštěných emisí. No a samozřejmě čím méně spálíme paliv, tím více ušetříme i svých finančních prostředků. Ve spojení s ECO izolačními materiály je práce Poctivých izolací přínosná pro životní prostředí a jsme hrdí na to, že svou prací přispíváme troškou ke zkvalitňování životního prostředí a zároveň teplotního komfortu našich zákazníků.

Parametry realizace

Oblast: Praha-západ Objem 64.9 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×