Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dolních Heřmanicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dolních Heřmanicích

24.06.2022

Zateplení Žďár nad Sázavou

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby v Dolních Heřmanicích. Šlo o novostavbu rodinného domu se sedlovou střechou a sádrokartonovým podhledem. Pracovníci Poctivé izolace foukali izolační materiál na volnou plochu 30 m2 a do šikmin. Jako materiál byla zvolena celulózová neboli papírová izolace Climatizer Plus, která byla nafoukaná ve vrstvě vysoké 32 cm. Na stropě tak vznikla celistvá dokonalá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů.

Zateplení stropu

Foukanou izolaci aplikovala Poctivá izolace jak na volnou plochu stropu novostavby rodinného domu, tak i do šikmin. V obou místech byla aplikována vrstva materiálu Climatizer Plus 32 cm. Climatizer Plus je papírová izolace od českého výrobce – společnosti Ciur. Hlavní výhodou tohoto materiálu je jeho vysoká měrná kapacita tepla. Jedná se o ideální vlastnost, díky které se Váš dům nebude v létě přehřívat. Celulózové neboli papírové izolace totiž skvěle izolují proti vedru. Tyto izolace ale nesmí přijít do kontaktu s topným tělesem. Abychom tedy řádně obizolovali i nerezový komín rodinného domu v Dolních Heřmanicích, dovezli jsme si s sebou i rolovanou vatu. Veškeré práce zvládli naši pracovníci během několika hodin. Zateplení pomocí foukané izolace je opravdu rychlým, efektivním a díky Poctivé izolaci i levným řešením, jak zateplit strop, střechu či stěnu Vašeho domu. Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku a v rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu pro Vaši konstrukci. Díky Poctivé izolaci a technologii foukané izolace ušetříte čas i peníze, a Váš dům bude dokonale chráněn po celý rok. V horkých létech i v krutých zimách. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč. 

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Žďár nad Sázavou Objem 19.8 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×