Zateplení stropu novostavby rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dřenicích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dřenicích

05.09.2022

Zateplení Cheb

Na začátku září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dřenicích u Chebu. Jednalo se o novostavbu dřevostavby rodinného domu typu bungalov s valbovou střechou a vazníkovou konstrukcí krovu s lehkými sádrokartonovými stropy. Jako materiál byla použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš profi tým zkušených pracovníků nafoukal na celkovou plochu 106,5 m2 ve vrstvě vysoké 32 cm. Zateplení stropu bungalovu provedla Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Pro bungalovy jako je ten v Dřenicích je konstrukce krovu tvořená příhradovým vazníkem typická. Použití technologie foukané izolace se zde nabízí. Díky foukané izolaci se i přes spletitou konstrukci vytvoří na stropě domu celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Tato vrstva pak ochrání dům před únikem tepla v zimě a přehříváním v létě. Poctivá izolace totiž izoluje i proti vedru! Novostavbu rodinného domu v Dřenicích zateplovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci, díky které mohou jak menší stavebníci, tak i velké firmy ušetřit čas, pracovní sílu i peníze. Poctivá izolace jednoduše na stavbu přijede, nafouká, uklidí a zase odjede. Takhle jednoduché to je. Poptejte si nás i Vy. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Cheb Objem 31.97 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Stavební firmy