Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Hradci u Ledče nad Sázavou

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Hradci u Ledče nad Sázavou

27.06.2022

Zateplení Havlíčkův Brod

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Hradci u Ledče nad Sázavou. Jednalo se o rodinný dům typu bungalov se sedlovou střechou a konstrukcí krovu typu příhradový vazník se sádrokartonovými stropy. Izolaci jsme nad obytnou částí i nad garáží nafoukali po horní hranu pásnice. Nad obytnou částí tak vznikla vrstva izolace 44 cm a nad garáží 36 cm. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která je na lehké sádrokartonové stropy ideální.

Zateplení stropu

Foukanou izolaci foukala Poctivá izolace na lehký sádrokartonový strop rodinného domu typu bungalov v Hradci u Ledče nad Sázavou z výlezu v garáži. Pro bungalovy je konstrukce krovu tvořená příhradovým vazníkem typická, stejně jako je pro tento typ konstrukce typická právě foukaná izolace. Foukaná izolace vytvoří ve spletité konstrukci jednotnou celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Každý kousek stropu, každý kout a každé hůře přístupné místo je pak dokonale zaizolováno, a to rychle a efektivně. V případě novostavby rodinného domu v Hradci u Ledče nad Sázavou byl použit materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Jedná se o velmi oblíbenou minerální skelnou izolaci, která se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy v bungalovech díky své nízké objemové hmotnosti. Supafil strop nijak nepřetíží, a to ani při vyšších vrstvách. Supafil se navíc řadí do třídy reakce na oheň A1 a je tedy prakticky nehořlavý a skvěle izoluje proti požáru. Supafil je rovněž zdravotně zcela nezávadný, čistě bílý a ekologický. Jednoduše skvělý materiál vhodný do mnoha druhů konstrukcí. Poptejte si zateplení stropu, střechy či stěn od Poctivé izolace i Vy. Rádi Vám se vším pomůžeme a poradíme. Pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu pro Vaši konstrukci, vybereme datum realizace, které se Vám hodí a samotnou aplikaci izolace provedeme rychle a dokonale. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč. 

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 78.91 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×