Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Nýrsku

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Nýrsku

20.04.2022

Zateplení Klatovy

Izolace novostavby rodinného domu v Nýrsku foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Novostavba domu typu dřevostavba s plochou stropu o výměře 90 m2 Poctivá izolace zateplila za 3 hodiny. V ten samý den ta samá realizační skupina Poctivé izolace provedla zateplení ještě jedné novostavby o výměře 100 m2. Na tomto příkladu je hezky vidět, jak je foukaná vata od Poctivé izolace efektivní a rychlé řešení zateplení stropu Poctivá izolace na zateplení stropu rodinného domu v Nýrsku i na druhém domě kousek od Prahy použila foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení stropu

Zateplení stropu novostavby foukanou izolací Supafil si každým rokem získává čím dál tím více klientů. Není divu. Jednak foukaná vata, což je slangové označení pro technologii aplikace tepelných izolací s označením foukaná izolace, je velmi rychle, kvalitní a cenově dostupné zateplení stropu. Jednak Supafil je izolační materiál, který je vyráběn přímo pro technologii foukané izolace. Nejedná se o žádný rozdrcený nepovedený izolační materiál, který by jinak skončil zpět v tavící peci nebo na skládce. Supafil je vyráběn přímo pro účely foukané technologie. Takových izolací není na českém trhu zrovna mnoho. Když se na podíváme do technického listu Supafilu, což je takový rodný list, který má každý izolační materiál, tak zjistíme nejenomže Supafil hezky vypadá, protože je bílý a že je vyráběn přímou cestou, ale že i jeho technické a tepelně izolační vlastnosti jsou na velmi vysoké úrovni. K tomu všemu, co bylo výše napsano si dejte velmi příznivou cenu a pochopíte, proč je Supafil při zateplení stropu nebo zateplení střechy čím dál tím oblíbenější. Vzhledem k tomu, že většina nově stavěných rodinných domů zastřešena vazníkovým krovem, který je pro běžné zateplovací technologie (pokládka rolí a desek) izolačním oříškem, je foukaná izolace ideální technologií pro zateplení stropů nebo zateplení střech s vazníkovou střešní konstrukcí. Vazníkové střešní konstrukce jsou v mnoha případech opatřeny lehkými sádrokartonovými stropy. Supafil je izolace bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Supafil je velmi lehký a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Klatovy Objem 38.08 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Jarní prohlídka zdarma ×