Zateplení stropu novostavby rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Velkých Přílepech

Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Velkých Přílepech

27.09.2022

Zateplení Praha-západ

V září 2022 zateplila Poctivá izolace strop novostavby rodinného domu ve Velkých Přílepech. Konkrétně se jednalo o novostavbu dřevostavby se sedlovou střechou, konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem a sádrokartonovými stropy. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na lehký sádrokartonový strop ve vrstvě vysoké 32 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Celá zakázka byla zrealizovaná v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Pro kombinaci vazníkové konstrukce a lehkých sádrokartonových stropů je zateplení pomocí foukané izolace skvělým řešením. Tým pracovníků Poctivé izolace jednoduše přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. Takhle jednoduché a rychlé to je. Foukaná izolace neboli také foukaná vata vytvoří ve spletitém půdním prostoru celistvou dokonale izolující vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. V případě novostavby rodinného domu byl použit materiál Supafil loft, který disponuje nízkou objemovou hmotností, a tak se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy, které nijak nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách. Zateplení stropu novostavby ve Velkých Přílepech proběhlo v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci, která je vhodná jak pro větší či menší stavební firmy, tak i pro jednotlivé řemeslníky a dřevostavitele. Díky Poctivé izolace ušetříte čas, pracovní sílu i peníze. Poptejte si nás. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Praha-západ Objem 42.56 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Stavební firmy