Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Vícenicích u Náměště

Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Vícenicích u Náměště

02.11.2022

Zateplení Třebíč

V listopadu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu se sedlovou střechou ve Vícenicích u Náměště nad Oslavou. Konstrukce krovu tvořily montované střešní vazníky a SDK stropy se záklopem z OSB desek. V tomto případě bylo třeba podfoukat odkládací plochu a rovněž obložit komín minerálními deskami. Jako materiál byla použita celulózová foukaná izolace, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal ve vrstvě vysoké 35 cm. Zatepleno bylo během chvilky.

Zateplení stropu

Při zateplování střechy rodinného domu ve Vícenicích byla použita foukaná celulózová izolace. Foukaná izolace se skvěle hodí do spletitých vazníkových konstrukcí, jelikož jednoduše a rychle vytvoří dokonale souvislou tepelně izolační vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Aplikace je navíc velmi rychlá a zatepleno je tak během pár hodin. Celulózová neboli papírová foukaná izolace je skvělým materiálem, který disponuje mnoha výhodami. Hlavní výhodou je především měrná kapacita tepla. Tento parametr je cca 2-3x vyšší než u minerálních izolací. Čím vyšší hodnota měrné kapacity tepla uvedené v technickém listu, tím lépe dokáže daná izolace v sobě akumulovat teplo. Celulózová foukaná izolace je tak skvělým materiálem pro zamezení přehřívání v horkých letních dnech. Poctivá izolace izoluje i proti vedru! Výsledkem je tak příjemný chládek v domě v létě, a zároveň zamezení úniku drahocenného tepla z domu ven v zimě. Jednoduše dokonalý tepelný komfort ve Vašem domě po celý rok.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení stěn foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Climatizer Plus
Objem 56.04 m³
Oblast: Třebíč
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×