Zateplení stropu novostavby rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Vraždových Lhoticích

Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Vraždových Lhoticích

12.09.2022

Zateplení Benešov

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Vraždových Lhoticích. Konstrukce krovu byla tvořena příhradovým vazníkem. Náš profi tým proškolených pracovníků foukal izolační materiál na parotěsnou fólii. Na celkovou plochu 160 m2 se nafoukala izolační vrstva vysoká 30 cm. Jako materiál byl použit Supafil loft od společnosti Knauf. Zatepleno bylo během chvilky.

Zateplení stropu

V případě vazníkových konstrukcí se použití technologie foukané izolace přímo nabízí. Foukaná izolace si ve spletitém vazníkovém „lese“ hravě poradí a dokonale obalí veškerá zákoutí. Vznikne tak dokonalá celistvá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, která zajistí dokonalý tepelný komfort v domě po celý rok. Na strop novostavby rodinného domu ve Vraždových Lhoticích byla použita minerální skelná izolace Supafil loft. Supafil je zcela zdravotně nezávadný a prodyšný materiál, který navíc nesléhává a řadí se do třídy reakce na oheň A1, a je tedy prakticky nehořlavý. Supafil skvěle zaizoluje Vaši konstrukci proti zimě i proti vedru! Zateplení stropu je důležitou investicí za rozumné peníze. Cenu Vám mohou pomoci pokrýt dotace v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám Light. I s dotacemi Vám v Poctivé izolaci rádi pomůžeme a poradíme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Benešov Objem 48 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy