Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu novostavby s valovou střechou v Náramči

Zateplení stropu novostavby s valovou střechou v Náramči

27.09.2022

Zateplení Třebíč

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Náramči. Jednalo se o novostavbu s valovou střechou a trámovou vazbou krovu. Strop tvořil porotherm a beton. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal izolaci na beton do připraveného roštu. Jako materiál byla použita foukaná izolace Climatizer Plus, která byla aplikována ve vrstvě vysoké 32 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Jde o důležitou investici, která se vyplatí.

Zateplení stropu

Poctivá izolace má své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Jsou to izolace minerální sklené, minerální čedičové, celulózové neboli papírové, dřevovláknité a polystyrénové. Každý materiál má trochu jiné vlastnosti a je vhodný pro určitý druh konstrukce. S výběrem toho pravého materiálu Vám v Poctivé izolace rádi poradíme. V případě zateplení stropu novostavby rodinného domu v Náramči byl použit materiál Climatizer Plus, což je dřevovláknitá neboli papírová izolace, která skvěle izoluje proti vedru. Celulózové izolace mají vysokou měrnou kapacitu tepla a tím pádem zamezují nepříjemnému přehřívání v horkých letních měsících. Materiál Climatizer Plus nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků na beton do připraveného roštu. Mezi izolací a záklopem z OSB vznikla větraná mezera. Vyzkoušejte si Poctivou izolaci i Vy. Naše práce nás baví!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Climatizer Plus
Objem 80.4 m³
Oblast: Třebíč
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×