Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytový dům - Zateplení stropu rekonstruovaného bytového domu v Brně

Zateplení stropu rekonstruovaného bytového domu v Brně

14.03.2022

Izolace Brno

Zateplení stropu rekonstruovaného bytového domu foukanou celulózovou izolací v Brně Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Přesněji řečeno Poctivá izolace prováděla spíše protihlukovou izolaci. Konkrétně jsme aplikovali foukanou izolaci do svařence dvou ocelových „I“ profilů proti přenosu zvuku.

Proti hluku

Poctivá izolace se svou technologií foukané izolace může pomoci i proti hluku. Někdy se stane, že při plánování realizace rekonstrukcí nebo i výstavby nových objektů se požijí materiály nebo konstrukce, které splňují statické požadavky. Stavba se začne provádět a až na stavbě si někdo uvědomí, že použitý materiál sice plně vyhoví z hlediska statiky konstrukce, ale mohl by působit problém s přenosem zvuku. Typickým příkladem takových konstrukčního prvků jsou duté ocelové nosníky, ať už tvarované či svařované, které sice velmi dobře staticky zafungují, ale rovněž dobře dokáží přenášet zvuky. Aby tyto prvky fungovaly rovněž proti hluku je nutné utlumit na maximum přenes zvuků. Efektivním řešením je dutinu ocelového prvku vyplnit tepelnou izolací, která bude zároveň velmi dobře fungovat i proti hluku. Tak tomu bylo i na realizaci v Brně. Stavaři si při výstavbě bytového domu naštěstí včas uvědomili, že by duté kovové nosníky přenášely zvuk a obyvatele jednoho bytu by dokonale slyšeli, co dělají obyvatele druhého bytu. Protože pánové na stavbě už práci Poctivé izolace znali již z jiných staveb, zavolali nám. Přímo na stavbě jsme si prošli inkriminovaná místa, domluvili jsme si postup realizace, cenu a jakmile bylo kolem domu postavené lešení, tak jsme přijeli na aplikaci izolace. Dutiny všech ocelových prvků v celém domě jsme vyplnili izolací během jednoho dopoledne. Tak rychle byl problém s přenosem zvuku vyřešen. Vzniků tepelných mostů přenosem chladného vzduchu do interiéru prostřednictvím ocelových prvků bylo zamezeno zateplením fasády.  

Zateplení subdodavatelsky

Poctivá izolace provádí zateplení stropů, zateplení střech a zateplení stěn nejenom pro přímí koncové zákazníky, ale i pro pravidelní odběratele z řad stavebních firem nebo řemeslníků. Pro vás řemeslníky a stavební firmy máme připravené zajímavé velkoodběratelské ceny. Co získáte při využití služby zateplení subdodavatelsky? Především nemusíte své lidi nutit a někdy téměř prosit, aby zateplovali zastaralým způsobem, tedy pokládali desky a role na těžko přístupná místa vazníkových stropů a střech. Můžete jim dát jinou práci. Zateplení za vás provede Poctivá izolace. Jak vše probíhá?

Na půdu se natáhne pouze hadice, kterou se dopravuje veškerý izolační materiál pro zateplení stropu rovnou na půdu. Tudíž přes dům nikdo necourá s balíky izolace, nedělá nepořádek a hluk. Veškerá pracovní činnost probíhá na uzavřené půdě a v naší dodávce, na které je umístěn foukací stroj s veškerým izolačním materiálem. Dům o zastavěné ploše 200 m2 s vrstvou izolace 35 cm zaizolujeme za jeden den. Rada pro všechny stavební společnosti, dřevostavbaře a jiné řemeslníky. Na své realizace si najměte rovnou profesionály z Poctivých izolací, ať nemusíte řešit pozdější reklamace a opravy. Poctivá izolace provádí zateplení stropů a zateplení střech v rámci celé ČR. Díky geografické poloze umístění centrály a skladu na Vysočině 5 km od sjezdu z D1 na 112 km má Poctivá izolace všude blízko. 90 km do Brna 110 km do Prahy, 90 Km do Znojma, 100 km do Hradce Králové, 2,5 hodiny jízdy do Ostravy, do Karlových Varů, do Ústí nad Labem do Liberce a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Poctivá izolace má ke všem blízko. Poctivá izolace pro své zákazníky drží skladem 5 druhů izolačních materiálů do různých konstrukcí všeho typu. Na své realizace Poctivá izolace poskytuje 5 let záruku. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Brno-město Objem 1 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Bytový dům
Jarní prohlídka zdarma ×