Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu pomocí foukané izolace v Lutíně

Zateplení stropu rodinného domu pomocí foukané izolace v Lutíně

25.10.2022

Zateplení Olomouc

V říjnu 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Lutíně. Jednalo se o otevřenou trámovou dutinu. Pochůznost byla zajištěna po trámech, pod kterými byl zavěšen sádrokartonový podhled. Jako materiál byla v tomto případě použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal ve vrstvě vysoké 40 cm. Díky foukané izolaci vznikne na stropě domu dokonale souvislá tepelně-izolační vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, která zajistí dokonalý tepelný komfort v domě po celý rok.  

Zateplení stropu

Při zateplování stropu rodinného domu v Lutíně se foukalo do otevřené trámové dutiny na lehký sádrokarton. Jako materiál byl použit Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná izolace, která má spoustu skvělých vlastností. Supafil je prodyšný, nesléhává, je nehořlavý a rovněž ekologický. Navíc má velmi nízkou objemovou hmotnost, a tak lehký sádrokartonový strop nijak nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom skelných minerálních izolací, jako je Supafil loft, jsou to ještě minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité izolace a taktéž polystyrenové izolace. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rádi s výběrem toho pravého materiálu pro Vaši konstrukci poradíme a pomůžeme. Máme za sebou již stovky zakázek a bohaté zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy a šetřete na energiích ještě tento rok. Jedná se o důležitou investici, která se vyplatí.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Olomouc Objem 7.3 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×