Zateplení stropu rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu s pultovou střechou v Klatovech

Zateplení stropu rodinného domu s pultovou střechou v Klatovech

13.09.2022

Zateplení Klatovy

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu s pultovou střechou v Klatovech. Na stropě se již nacházela nesouvislá vrstva skelné izolace, kterou bylo třeba přefoukat a zcelit. Jako materiál zde byla použita čedičová izolace Climastone S, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal ve vrstvě vysoké 20 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Nechejte si zateplit strop Vašeho domu od Poctivé izolace. Pracujeme rychle, efektivně a dokonale. Vyzkoušejte si náš. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Zateplení stropu

V Klatovech zateplovala Poctivá izolace stávající rodinný dům s pultovou střechou. Přístup do střešní dutiny byl zajištěn skrz střešní vikýř. Na stropě se nacházela původní nesouvislá vrstva skelné izolace, kterou tak bylo třeba přefoukat a zcelit. Jako materiál byla zvolena čedičová izolace Climastone S. Čedičové izolace jsou skvělými izolanty proti hluku. Rovněž jde o materiál, který je velmi prodyšný a nehořlavý. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom minerálních čedičových izolací jsou to ještě minerální skelné izolace, polystyrenové, dřevovláknité a rovněž celulózové neboli papírové izolace. S výběrem toho pravého izolačního materiálu Vám v rámci našeho špičkového zákaznického servisu rádi poradíme. S Poctivou izolací bude Váš dům ochráněn během pár hodin. Náš profi tým proškolených pracovníků jednoduše přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. Je to takhle jednoduché. Vyzkoušejte si nás!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Klatovy Objem 16.2 m³ Materiál Climastone S Objekt Rodinné domy