Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu s valbovou střechou u Chrudimi

Zateplení stropu rodinného domu s valbovou střechou u Chrudimi

24.04.2024

Zateplení Chrudim

V lednu 2024 nás oslovil zákazník od Chrudimi, který vlastní rodinný dům s valbovou střechou a trámovou konstrukcí krovu. Naznal, že v zimě je stávající tepelná izolace nedostačující. V zimních měsících je venkovní teplota oproti vnitřní rozdílná až o 20 stupňů. V takovém případě jsme schopni tepelné mosty a úniky zaznamenat termokamerou na místě při bezplatné obhlídce stavby. Podlaha půdy byla místy zaklopena prkny loženými na kleštinách. Pod kleštinami se nacházely nesoudržně poskládané PIR desky, kde byly tepelné mosty. Trámová konstrukce a příčky vystupující z interiéru do chladného půdního prostředí tak byly bez tepelné izolace. S investorem jsme navrhli lehkou, ekologickou a nealergenní foukanou izolaci z bílého panenského vlákna pro vytvoření doplňující 25 cm vysoké tepelně-izolační vrstvy. Jakmile měl investor půdu připravenou a domluvili jsme termín aplikace tepelné foukané izolace, tým proškolených pracovníků Poctivé izolace vyrazil směr Chrudim.

Zateplení stropu

Zateplení podlahy půdy foukanou izolací je díky výkonnému stroji velmi rychlé a efektivní. Naši foukači zaparkovali u domu, zkontrolovali plochu pro aplikaci foukané izolace, která činila 180 m2 a začali s foukáním izolace na strop. Během pár hodin byl strop pomocí minerální foukané izolace zateplen a tím splněno, co slíbeno. Předání díla předchází pečlivá kontrola našim týmem, zda po sobě nezanechali nějaké smítko. Několikaleté zkušenosti a Vaše skvělé recenze jsou pro nás pohonem, jak Vám zpříjemnit život ve Vašem domě a snížit tak náklady na energie. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom minerálních skelných izolací jsou to rovněž minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a polystyrénové izolace. S výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš typ konstrukce Vám v Poctivé izolace rádi poradíme a pomůžeme. Máme za sebou již stovky zakázek a řadu let zkušeností, o které se s Vámi rádi podělíme. Poptejte si zateplení stropu či střechy i Vy.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.  

Parametry realizace

Oblast: Chrudim Objem 42 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×