Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu se sedlovou střechou v Puklicích

Zateplení stropu rodinného domu se sedlovou střechou v Puklicích

15.10.2022

Zateplení Jihlava

V říjnu 2022 zateplovala Poctivá izolace strop rodinného domu se sedlovou střechou v Puklicích. Po vyhoření se dělal na rodinném domu typu bungalov nový krov s trámovou konstrukcí. Na lehké sádrokartonové stropy nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Minerální skelná izolace Supafil se foukala ve dvou různě vysokých vrstvách. Na straně obývacího pokoje ve výšce 35 cm a na straně u vchodu 27 cm. Zateplení proběhlo v bleskové rychlosti a na stropě domu vznikla celistvá dokonale izolující vrstva tepelné izolace. Poctivá izolace působí po celé České republice. Poptejte si nás i Vy.

Zateplení stropu

V rodinném domě v Puklicích byla po vyhoření zhotovena nová trámová konstrukce krovu a Poctivá izolace dostala za úkol dům opět zateplit. Tým pracovníků Poctivé izolace zhotovil celkem dvě různě vysoké tepelně izolační vrstvy. Strop v obývacím pokoji byl asi o 10 cm výše, a proto bylo třeba vytvořit náběh. Na straně domu, kde se nacházel obývací pokoj se nafoukala vrstva izolace vysoká 35 cm a na straně u vchodu naopak vrstva vysoká 27 cm. Přesto na stropě domu vznikla dokonale izolující vrstva, která zajistí dokonalý tepelný komfort v domě. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy díky své nízké objemové hmotnosti. Poctivá izolace nabízí všem svým zákazníkům celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom skelných minerálních izolací jsou to ještě minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité izolace a rovněž izolace polystyrénové. S výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš typ konstrukce Vám v Poctivé izolace rádi pomůžeme a poradíme. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 25.4 m³
Oblast: Jihlava
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×