Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu typu bungalov v Lípě

Zateplení stropu rodinného domu typu bungalov v Lípě

01.11.2022

Zateplení Havlíčkův Brod

První listopadový den 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novějšího rodinného domu v obci Lípa. Jednalo se o bungalov s vazníkovou konstrukcí krovu a sádrokartonovými stropy. Na stropě se nacházela stávající vrstva izolace. Úkolem týmu Poctivé izolace bylo vytvořit doplňující vrstvu foukané izolace v průměru 10 cm. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Nafoukání doplňkové vrstvy izolace na plochu stropu 200 m2 zabralo pouze necelou hodinu.

Zateplení stropu

Pro bungalovy je vazníková konstrukce krovu s kombinací lehkých sádrokartonových stropů typická. Pokládka klasických izolačních rolích či desek by byla v takto spletitém prostoru jen velice obtížná a časově náročné. Díky technologii foukané izolace to může být hračka. Foukaná vata se pomocí foukacích strojů dostane na celou plochu stropu a dokonale obalí každý vazník. Vznikne tak celistvá kompaktní vrstva tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů, skrz které by mohlo drahocenné teplo unikat ven. Majitelé domu tak ušetří za energie nemalé peníze. Zateplení stropu pomocí foukané izolace je důležitou investicí, která se vyplatí. Cenu zateplení Vám navíc mohou pomoci pokrýt dotace v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám Light. Sádrokartonový strop rodinného domu v Lípě jsme zafoukali skelnou minerální izolace Supafil loft, která se na lehké stropy skvěle hodí zejména díky své nízké objemové hmotnosti. Supafil je navíc nehořlavý, nesléhává a je prodyšný a ekologický!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení stěn foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 20 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×