Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu v Hluboké

Zateplení stropu rodinného domu v Hluboké

09.06.2022

Zateplení České Budějovice

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Hluboké nad Vltavou. Jednalo se o dům se sedlovou střechou a miako stropem. Na půdě se nacházela betonová podlaha. V tomto případě řešila Poctivá izolace izolování ½ plochy půdy a k tomu zhotovení podlahového systému a parotěsu po celé ploše půdy. Jako materiál byla zvolena minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou Poctivá izolace nafoukala ve vrstvě 30 cm na plochu 120 m2.

Zateplení stropu

V půdním prostoru stávajícího rodinného domu v Hluboké nad Vltavou jsme krom vrstvy foukané izolace zhotovili i náš distanční podlahový systém. Tento systém, zvaný DPS, má Poctivá izolace registrován pod užitným vzorem. Jedná se o podlahový systém s vysokou variabilitou výstavby roštů pro nové podlahy. Zjednodušeně jde o skládačku o 3 komponentech – dřevěné špalíky s křížovou drážkou, nosná prkna a střešní latě. Celý tento systém pak vytvoří rošt pro aplikaci foukané izolace. Výšku vrstvy určuje výška dřevěných špalíků, která se většinou pohybuje kolem 30 cm. Pochozí vrstvu celého podlahového systému zajišťuje OSB deska o tloušťce 18 mm. Systém DPS si nachází čím dál tím více spokojených uživatelů. DPS byl stvořen pro použití společně s foukanou izolací, která na stropě vytvoří celistvou dokonalou izolační vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. V případě zateplení stropu rodinného domu v Hluboké nad Vltavou byl použit materiál Supafil loft. Supafil je skelná minerální izolace, která je čistě bílá, nehořlavá, nesesedá a je zcela zdravotně nezávadná. Poctivá izolace na strop rodinného domu v Hluboké nafoukala vrstvu vysokou 30 cm, odpovídající výšce DPS. Díky dokonalé vrstvě foukané izolace bude dům chráněn před únikem tepla v zimě a před neúnosnými vedry v létě. Poctivá izolace zvládne zaizolovat dům i proti požáru, proti hluku či proti emisím. Poptejte si zateplení Vašeho domu i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč. 

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: České Budějovice Objem 35.1 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×