Zateplení stropu rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu v Klatovech

Zateplení stropu rodinného domu v Klatovech

01.09.2022

Zateplení Klatovy

První zářijový den 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu s pultovou střechou v Klatovech. Na celkovou plochu 77 m2 nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků čedičovou izolaci Climastone S ve vrstvě vysoké 20 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Působíme po celé ČR a ke všem to máme stejně daleko. Zateplení lze navíc uplatnit i na dotace.

Zateplení stropu

Stávající rodinný dům s pultovou střechou v Klatovech zateplovala Poctivá izolace pomocí čedičové izolace Climastone S. Čedičové izolace vynikají především jako protihlukové izolanty a také skvěle odolávají vlhkosti. Poctivá izolace nabízí celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom čedičových izolací to jsou ještě minerální skelné izolace, celulózové neboli papírové izolace a rovněž izolace dřevovláknité a polystyrénové. Nevíte si rady, jaký materiál zvolit? To není žádný problém. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám s výběrem toho nejvhodnějšího izolačního materiálu pro Váš dům rádi pomůžeme. Samozřejmostí je kompletní technická konzultace. V Poctivé izolaci poradíme, zhodnotíme a navrhneme řešení na míru pro Vás. Přesvědčte se sami. Zavolejte nám.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Klatovy Objem 15 m³ Materiál Climastone S Objekt Rodinné domy