Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu rodinného domu v Říčanech

Zateplení stropu rodinného domu v Říčanech

22.08.2022

Zateplení Praha-východ

V srpnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stávajícího rodinného domu se sedlovou střechou v Říčanech. Trámový strop byl již částečně zaizolován a v podkroví se nacházela 2 střešní okna obalená vatou. Pracovníci Poctivé izolace nafoukali na trámový strop vrstvu foukané izolace 18 cm a do šikmin a na volnou plochu vrstvu vysokou 30 cm. Jako materiál byla použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf.

Zateplení stropu

V případě stávajícího rodinného domu v Říčanech plánuje investor částečně obytné podkroví. V původní nabídce se počítalo s kombinací materiálu Climatizer Plus a Supafil loft. Kvůli hmotnosti byl nakonec zvolen pouze materiál Supafil loft od společnosti Knauf. V podkroví domu se nacházela 2 obvatovaná střešní okna a trámový strop byl částečně zaizolován. Vrstva izolace Supafil loft na volné ploše a v šikminách činila 30 cm. Na trámový strop pak bylo nafoukáno 18 cm materiálu. Aplikace izolace mohla rychle a hladce proběhnout také díky již předem připravených montážních otvorů. Pracovníci Poctivé izolace pracují rychle, efektivně a jednoduše poctivě. Třešničkou na dortu je pak samotný materiál. Supafil loft je velmi oblíbený zejména díky své nesléhavosti, prodyšnosti, čisté bílé barvě či nehořlavosti. Jedná se o skvělý materiál vhodný do velkého množství různých konstrukcí. Supafil loft skvělej izoluje nejen proti zimě, ale i proti vedru.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 25.2 m³
Oblast: Praha-východ
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×