Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu rodinného domu ve Štěpánově u Přelouče

Zateplení stropu rodinného domu ve Štěpánově u Přelouče

18.10.2021

Zateplení Pardubice

Izolace stropu stávajícího rodinného domu ve Štěpánově u Přelouče jsme zrealizovali v říjnu 2021. Pro zateplení stropu jsme majiteli domu poradili využít minerální izolaci na bázi skelných vláken s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Skelná izolace s λ=0,036 W.m-1.k-1 patří k těm lepším izolačním materiálům. Po zateplení stropu tímto izolantem ve vrstvě 30 cm se majiteli domu spotřeba energií sníží minimálně o 30 % a celková investice vložená do zateplení stropu se vrátí během 3-5 let.

Foukaná izolace

Foukaná izolace není zateplovací technologie pouze pro novostavby, ale skvěle se hodí i pro stávající a starší domy a nejenom rodinné domy. Poctivá izolace foukanou izolací provádí zateplení stropů, zateplení střech a zateplení stěn v mnoha budovách různého určení. Vedle rodinných domů je foukaná izolace oblíbeným oblíbenou technologií u majitelů bytových domů, zemědělských a průmyslových objektů. Velmi často se foukaná izolace uplatní při zateplování škol, školek, zdravotních středisek a další budov občanské vybavenosti.

Poctivá izolace

Poctivá izolace má v nabídce, a hlavně neustále na skladě a Vám našim zákazníkům je k dispozici 5 druhů izolačních materiálů. Každému zákazníkovi a každé konstrukci připravujeme technické řešení a cenovou nabídku na míru. Jestliže klient řeší dřevostavbu, zděný dům, pasivní dům s vysokou vrstvou tepelné izolace, jestli chce zákazník izolovat proti vedru nebo proti zimě vždy v Poctivých izolacích najdeme řešení a navrhneme nejvhodnější druh izolačního materiálu případně poradíme s celkovou skladbou stropu nebo střechy. Zavolejte nám a vyzkoušejte si nás.

Parametry realizace

Materiál Climaglass W
Objem 11.8 m³
Oblast: Pardubice
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×