Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení stropu staršího rodinného domu v Jedovnicích

Zateplení stropu staršího rodinného domu v Jedovnicích

10.06.2022

Zateplení Blansko

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace izolaci stropu stávajícího rodinného domu v Jedovnicích. Rodinný dům z 90. let měl strop z betonu a zcela bez izolace. Bylo tedy třeba vytvořit funkční izolační vrstvu, která zabrání úniku tepla v zimních měsících z domu ven, a naopak v létě zamezí přehřívání. Krom vrstvy izolace zhotovila Poctivá izolace na půdě domu i revizní lávku a obednění výlezu. Na plochu 40 m2 betonového stropu naši pracovníci nafoukali materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 25 cm. Supafil loft je skvělá izolace nejen proti zimě a vedru, ale i proti požáru.

Zateplení stropu

Půdu rodinného domu v Jedovnicích tvořil pouze betonový strop bez jakékoliv izolace. Bylo tedy třeba zhotovit funkční izolační vrstvu, která by zajistila tepelný komfort v domě po celý rok. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která má mnoho výhod. Jedná se o izolaci, která nesesedá. V jaké vrstvě ji nafoukáme, v takové zůstane i po mnoho dalších let. Supafil loft je navíc nehořlavý, řadí se do třídy reakce na oheň A1, tedy to nejlepší, co může být. Krom dokonale izolující vrstvy zhotovila Poctivá izolace na půdě rodinného domu v Jedovnicích revizní lávku o délce asi 9 bm a odkládací plochu pro víko. Rovněž se zateplil půdní výlez z místnosti, aby byla vrstva izolace opravdu dokonalá a bez jakýchkoliv tepelných mostů. Revizní lávka na půdě zajistí její částečnou pochůznost. Slouží především k přístupu ke kritickým místům jako jsou komín, střešní výlezy, okna ve štítech či anténní rozvody apod. Poctivá izolace je pomocí svého podlahového systému schopna rychle a efektivnězhotovit jakékoliv množství těchto revizních lávek a zpřístupnit tak všechna kritická místa pro bezpečný pohyb. Revizní lávky jsou široké 625 mm a jsou tvořeny z dřevěného skládacího systému. Pochozí část pak tvoří pevné OSB desky o síle 18 mm. Revizní lávky od Poctivé izolace společně se zateplením foukanou izolací jakékoliv půdě nejenom dobře sluší, ale i skvěle fungují.   

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Blansko Objem 10 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×