Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení stropu vestavby kanceláře v Uherském Hradišti

Zateplení stropu vestavby kanceláře v Uherském Hradišti

18.08.2021

Zateplení Uherské Hradiště

Zateplení stropu kancelářské vestavby firemní haly. Trochu netradiční realizace zateplení stropu, ale také možné řešení. Investor ve své hale vybudoval kancelářskou buňku a zateplení stropu bylo naprostou nutností a samozřejmostí. Strop kanceláře je již dimenzován na to, aby se na něm mohla v budoucnu rovnou vybudovat nová podlaha a tudíž další jakýkoliv provoz.

 

Zákaznický servis

Pro zateplení stropu foukanou izolací se investor rozhodl z několika důvodů. Rychlost realizace a přizpůsobení se požadovanému termínu provedení foukané izolace hráli nezanedbatelnou roli při rozhodování. Rovněž cena za zateplení stropu byla příznivá a vše podtrhla dlouhá záruka. Nabídnutý izolační materiál v podobě lehkého skelného vlákna investora rovně oslovil. No a nemalou měrou k příklonu k Poctivé izolaci sehrál zákaznický servis, který jsme věnovali po celou dobu různých konzultací jak izolačním materiálům, samotné realizaci foukané izolaci a dalším otázkám ze strany investora.

 

Foukaná izolace

Použitá foukaná izolace Supafil loft s objemovou hmotností 17 kg/m3 a tomu odpovídající součinitel tepelné vodivosti λ=0,0392 W.m-1.k-1 bez barviv, pojiv a jiných chemických látek je ideálním izolantem do podobných prostor. K tomu certifikace na nulové slehnutí dělá ze Suapfilu loft téměř ideální foukanou izolaci. Supafil loft se rovněž skvěle hodí pro zateplení stropů, zateplení střech a zateplení stěn ve výstavbě rodinných a bytových domů. 

Parametry realizace

Oblast: Uherské Hradiště Objem 29.3 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×