Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Zateplení subdodavatelsky

Spolupráce v zateplení

Technologie foukaných izolací se rodí již při samotném projektování budov. Mnoho architektů a projektantů si technologii foukaných izolací vyzkoušelo na svých stavbách a pokračují v jejím projektování i nadále. Protože s technologií foukaných izolací udělali dobrou zkušenost. Náš tým poctivých izolací je připraven každému projektantovi pomoci předat postřehy z mnohaleté praxe při zateplování tisíců objektů a společnými silami nejenom prosazovat technologii foukaných izolací do dalších projektů, ale i být nápomocen při radě s výběrem nejvhodnějšího izolačního materiálu ve spojení s danou izolovanou konstrukcí a technologií foukaných izolací, tak aby ve výsledku na stavbě vznikl dokonalý celek a investor byl nadšen nejenom ze stavby, ale ze spolupráce samotné.

Tepelné izolace i pro vaše stavby

Poctivá izolace je velmi dobrým pomocníkem všem řemeslníkům, jimž při své profesy prochází rukama tepelné izolace montované do stropů, střech a stěn budov. Technologie foukané poctivé izolace dokáže ušetřit spoustu času.

Sádrokartonáři

Takový sádrokartonář, který montuje stropy v rodinném domě v bungalovu je velmi často i tím, kdo montuje tepelné izolace v onom domě. Mezi vazníky ve 2 -3 vrstvách. Práce s izolací je časově náročná a nevděčná. Kdybyste si zavolali náš tým poctivé izolace, tak pro Vás onen strop v bungalovu poctivou izolací zafoukáme za jeden den a vy se můžete věnovat pouze montáži sádrokartonu. Ušetříte spoustu času a ještě vyděláte. A to hned 2x! První výdělek půjde z poctivé izolace, protože bude levnější než dodávka a montáž rolovaných izolací a druhý výdělek bude v tom, že v ušetřeném čase můžete zahájit práce na další zakázce. Tím svou práci zefektivníte a získáte náskok před konkurencí.  

Výrobci vazníků

Nebo třeba výrobce vazníků, který na nové domy dodá dřevěnou vazníkovou konstrukci. S poctivou izolací spolupracuje několik výrobců vazníkových střech, kteří svým zákazníkům dodávají společně s jejich produktem i tepelnou poctivou izolaci.

Výrobci a dodavatelé montovaných dřevostaveb

Anebo výrobci a dodavatelé montovaných dřevostaveb. Pro ně je poctivá izolace velmi přínosným partnerem pro zefektivnění výstavby domu. Cena poctivé izolace odpovídá ceně dodávky a montáže deskových a rolovaných izolací. Navíc záruční podmínky za tepelné izolace přebíráme my.

Stavební společnosti

Poctivou izolaci využívají i stavební společnosti, které nemají vyhraněnou specializaci, ale prostě si jenom poctivou izolaci najmou jako subdodávku. Mezi těmito firmami má poctivá izolace několik desítek stálých partnerů a dnes již i kamarádů, protože jim poctivá izolace ulehčuje práci a ještě s ní vydělají.

Dodavatelé střech

Typickými spolupracovníky poctivých izolací jsou dodavatelé střech. Ať už klasických nebo zejména rovných střech. Tam kde objeví dutinu vhodnou pro zafoukání volají nás s poctivou izolací, protože vědí, že vše navrhneme správně, včetně systému odvětrávání a na vše převezme záruku. Navíc práci odvedeme rychle a kvalitně a oni ještě vydělají. 

A takto bychom mohli pokračovat dál a dál a dál…
Prostě a jednoduše. Zkuste nám zavolat a zkuste objevit kouzlo spolupráce s poctivou izolací.

Jsme tu pro Vás

Neváhejte nám napsat

My se Vám co nejdříve ozveme

Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×