Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení trámového stropu rodinného domu v Roztokách

Zateplení trámového stropu rodinného domu v Roztokách

27.10.2022

Zateplení Praha-západ

V říjnu 2022 zateplila Poctivá izolace strop stávajícího rodinného domu v Roztokách. Rodinný dům disponoval trámovým stropem, jehož skladbu tvořila omítka, rákos a prkna, která byla souběžně s trámy. V dutině pod prkenným záklopem se již nacházela stávající vrstva vaty vysoká asi 20 cm, která již nevyhovovala dnešním standardům. Celá dutina měla výšku přibližně 40 cm a úkolem Poctivé izolace tak bylo zafoukat ji do plna. Jako materiál byla zvolena minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf.

Zateplení stropu

V dutině pod prkenným záklopem se nacházelo stávající zateplení stropu, které ale již nevyhovovalo dnešním standardům. Dutina bylo zaplněna stávající vatou jen zčásti, a tak bylo třeba tuto tepelně izolační vrstvu doplnit. Majitel rodinného domu se rozhodl pro Poctivou izolaci a doplnění dutiny pomocí technologie foukané izolace. Konstrukce a celá skladba umožňovala provést zateplení v plné výšce dutiny pod prkenným záklopem bez jakéhokoliv rizika kondenzace vodních par a tím i rizika poškození dřevěných stropních prvků dřevokaznými škůdci. Do dutiny pod prkenným záklopem nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků vrstvu materiálu Supafil loft od společnosti Knauf. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom minerálních skelných izolací, jako je i Supafil loft, jsou to ještě izolace minerální čedičové, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a polystyrénové izolace. S výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš typ konstrukce Vám rádi poradíme v rámci našeho zákaznického servisu. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 8.8 m³
Oblast: Praha-západ
Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×