Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytový dům - Izolace bytového domu v Malšicích

Izolace bytového domu v Malšicích

23.03.2022

Zateplení Tábor

Izolace střechy stávajícího bytového domu foukanou minerální izolací v Malšících Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Realizaci zateplení stropu a zateplení střechy bytového domu Poctivá izolace provedla foukanou minerální izolací Supafil. Zateplení stropu a zateplení střechy o celkové výměře 80 m2 Poctivá izolace provedla během jednoho dopoledne. 

Izolace střechy

Zateplení stropu a zateplení střechy stávajících domů lze realizovat, tak jako zateplení stropů novostaveb foukanou izolací. Majitelem bytového domu je obec Malšice. Bytový dům má obytné podkroví. Před samotnou realizací foukané izolace proběhla diagnostika kvality zateplení stropní a střešní konstrukce. Měřením termokamerou byly zjištěny zásadní nedostatky v podobě tepelných mostů. Oprava nefunkční izolační vrstvy byla zcela na místě. Poctivá izolace ze šikmin poškozenou nebo nesourodou izolaci vytahala ven. Neznehodnocenou izolaci jsme rozložily na vodorovnou stropní konstrukci. Do šikmin jsme nafoukali novou vrstvu tepelné izolace bez tepelných mostů. Pro aplikaci zateplení střechy jsme navrhli použít nesléhavý izolační materiál Supafil. Vodorovné části půdy jsme přefoukali rovněž Supafilem a tím jsme zateplení stropu posunuli k dokonalosti. Jak zateplením střechy, tak zateplením stropu Poctivá izolace vytvořila dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace od jedné šikminy přes vodorovnou část stropu až po druhou šikminu celého obytné podkroví. Někdy pro vylepšení obytného komfortu stáčí málo. Provést levné zateplení foukanou izolací a ihned snížíte náklady za topení a v létě bude v obytných podkrovních místnostech mnohem příjemnější klima. Nebude takové vedro jako v minulosti.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Tábor Objem 15 m³ Materiál Supafil loft Objekt Bytový dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×