Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace novostavby bungalovu v Doubravech

Izolace novostavby bungalovu v Doubravech

07.07.2022

Zateplení Zlín

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby dřevostavby rodinného domu v Doubravech. Konkrétně se jednalo o dřevostavbu typu bungalov s valbovou střechou a konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem s lehkými sádrokartonovými stropy. Na stávající vrstvu vaty nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 15 cm. Ve složité konstrukci díky technologie foukané izolace tak vznikla celistvá vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů, která dům ochrání po celý rok. Zateplení stropu rodinného domu v Doubravech provedla Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Na lehký sádrokartonový strop dřevostavby v Doubravech nafoukala Poctivá izolace na již stávající vatu vrstvu materiálu Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná izolace, která se vyznačuje svou čistě bílou barvou. Supafil se rovněž řadí do třídy reakce na oheň A1, což je to nejlepší, co může být. Znamená to, že je tento materiál prakticky nehořlavý. Supafil loft navíc nesléhává, je prodyšný a má velmi nízkou objemovou hmotnost, a proto se skvěle hodí do vazníkových konstrukcí s lehkými SDK stropy. Poctivá izolace Vám s výběrem toho pravého materiálu pro Vaši konstrukci velmi ráda poradí. Máme za sebou již mnohaletou zkušenost a praxi a známe naše izolační materiály jako své boty. Aktuálně se v naší nabídce nachází 5 druhů izolačních materiálů. Každý materiál má trochu jiné vlastnosti, které se hodí do různých typů konstrukcí. Rodinný dům v Doubravech typu bungalov disponoval typickou vazníkovou konstrukcí. Do tohoto typu konstrukce je foukaná izolace ideálním řešením. Foukaná vata dokonale obejme veškeré překážky a hůře přístupná místa a vytvoří na stropě domu celistvou dokonale izolující vrstvu. Strop novostavby rodinného domu v Doubravech zateplovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Tato služba je vhodná pro řadu menších i větších řemeslníků či stavebních firem. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci. Naši partneři si díky této službě ulehčí práci a ušetří čas i peníze. Poctivá izolace rychle a dokonale zateplí Vaši střechu, strop či stěnu. Vyzkoušejte si nás.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Zlín Objem 20.98 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×