Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace novostavby rodinného domu v Klášterci nad Ohří

Izolace novostavby rodinného domu v Klášterci nad Ohří

16.05.2022

Zateplení Chomutov

Izolace novostavby rodinného domu typu bungalov s valbovou střechou a neobytnou půdou technologií foukané izolace v Klášterci nad Ohří Poctivá izolace zrealizovala v květnu 2022. Zateplení stropu o celkové výměře 150 m2 Poctivá izolace provedla během jednoho dopoledne. Foukaná izolace nebo také někdy také označovaná jako foukaná vata vytvoří na stropě kompaktní lehkou vrstvu bez teplých mostů pro ideální tepelný komfort a udržení tepla pod stropem. Poctivá izolace na zateplení stropu novostavby v Klášterci nad Ohří použila foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení stropu

Zateplení stropu novostavby typu dřevostavba foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v době, když se dokončovaly finální práce na domě k nastěhování majitelů.  Jednalo se o dům s valbovou střechou s typickým krovem, tvořeným členitými příhradovými sbíjenými vazníky, jak už to u novostaveb v drtivé většině případů bývá. Aby měla dodavatelská firma více prostoru na finalizování prací na domě, vybírali jsme ve spolupráci s generálním dodavatelem stavby ideální izolant pro zateplení sádrokartonového stropu tak, aby byl izolant nealergenní, bezprašný, nevířivý a maximálně lehký. Vybrali jsme jako jedinou možnou volbu, splňující zadání, izolaci skelnou Supafil Loft. Požadavek na zdravotní nezávadnost požadovali majitelé domu zejména kvůli tomu, že byla část půdy připravena na ukládání sezonních věcí.  Lehkost byla požadována kvůli sádrokartonovému podhledu, který má své limity nosnosti a čedičem nebo celulózou bychom strop v dané výšce izolace 400 mm přetížili. Jako bonus pro volbu izolace Supafil Loft Knauf musíme zmínit naprostou výškovou stálost a nehořlavost. Tato izolace se může také nafoukat ke komínovému tělesu. Navíc izolační vrstva tvoří kompaktní hmotu, která se díky své lehkosti a měkkým vláknům dostane při foukání do všech zákoutí půdy, do prostorů za zavětrování, pod lávku, pod úložné prostory, které jsou již zaklopené, aniž by vznikla jakákoli vzduchová kapsa. Proto je foukaná izolace nejlepším možným řešením při izolování takto členitých půd a ideální volbou z hlediska úspory času pro firmu, zajišťující stavbu domu, nebo pro samotného majitele domu, který čas ušetřený na izolování stropu svépomocí může věnovat dalším činnostem na domě.   Řešením je Foukaná vata od Poctivé izolace. Neváhejte a poptejte nás! Sami se můžete na fotografiích z realizace zateplení stropu přesvědčit o tom, že foukaná izolace vytvoří dokonale souvislou vrstvu izolace i ve velmi členitém a těžko přístupném prostoru jakým je vazníkový krov. Na celou izolační vrstvu dostáváte od Poctivé izolace dlouhou pětiletou záruku. Poctivá izolace Vám provede zateplení stropu těmi nejlepšími izolačními materiály, které jsou momentálně v Evropě k dostání. V případě domu v Klášterci nad Ohří to byl opět zvolen izolační materiál Supafil, což je izolace bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Supafil je velmi lehký a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Chomutov Objem 46.4 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×