Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace novostavby rodinného domu v Kozojídkách

Izolace novostavby rodinného domu v Kozojídkách

10.12.2021

Zateplení Hodonín

Zateplení stropu novostavby bungalovu v Kozojídkách Poctivá izolace zrealizovala v prosinci 2021. Novostavba rodinného domu se sedlovou střechou ze sbíjených dřevěných vazníků. Místo parotěsné fólie byl na spodní pásnici namontovan OSB záklop, na který Poctivá izolace aplikovala vrstvu foukané izolace 35 cm ze Supafilu. Zateplení stropu o celkové výměře 180 m2 Poctivá izolace provedla během 5 hodin. Uprostřed vazníků byla až po nafoukání izolace instalovaná plocha pro odkládání sezonních věcí o výměře 25 m2.

Supafil

Pro zateplení novostavby bungalovu v Kozojídkách jsme majiteli domu doporučili použít izolační materiál Supafil. Především pro jeho bezpočet pozitivních vlastností. Například nesesedá ani při nejnižších objemových hmotnostech, je nehořlavý, zdravotně nezávadný, je držitelem certifikátu Declare o zdravotní nezávadnosti. Schválně se zeptejte jiných výrobců nebo jejich zástupců či aplikačních firem, zda ten jejich nejlepší izolační materiál, který mají je rovněž držitelem toho certifikátu nebo obdobného dokumentu. Certifikát Declare opravňuje držitele ke sdělení, že jeho izolace neobsahuje žádnou ze 17 sledovaných chemických složek, které by mohly mít negativní vliv na lidské zdraví. Supafil je bílé barvy, nekouše a nedráždí. Z těchto důvodu je vhodný nejenom do rodinných domů a jsou to právě tyto důvody proč Poctivá izolace Supafil doporučuje. A k tomu je za dobré peníze.

Poctivá izolace

Naše společnost provádí foukané izolace od roku 2010. Při našich začátcích Supafil nebyl v ČR k dispozici. V některých okolních zemích se Sipafilem již pracovali. My jsme jej také chtěli, ale výrobce Knauf jej ještě oficiálně v ČR nenabízel. Po několika jednáních a trpělivém čekání jsme se v roce 2012 dočkali a naše společnost byla první, která Supafil oficiálně nabídla klientům v ČR. Od té doby patříme mezi největší aplikační společnosti tohoto materiálu v ČR. V roce 2012 shodou okolností vešla v platnost oborová norma pro foukaní minerální izolace. Do této kategorie izolací spadá i Supafil. Oborová norma ČSN EN 14 064-2 určuje, jakým způsobem se mají deklarovat hodnoty, parametry a další ukazatele nafoukané izolační vrstvy Vám klientům. Poctivá izolace se od samého začátku touto normou řídí a aktivně ji prosazuje v život. Jedině dodržování oborové normy dělá z firmy s foukanou izolací profesionální zateplovací společnost a tou se mi v Poctivých izolacích cítíme. Zavolejte nám 721207099 a přesvědčte se sami, že Vám poskytneme nejlepší servis a informace kolem foukaných izolací široko daleko.  

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 63.5 m³
Oblast: Hodonín
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×