Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace novostavby rodinného domu v Miřeticích u Klášterce nad Ohří

Izolace novostavby rodinného domu v Miřeticích u Klášterce nad Ohří

25.05.2022

Zateplení Chomutov

Izolace rodinného domu, respektive novostavby typu bungalov s valbovou střechou z příhradových sbíjených vazníků technologií foukané izolace v Miřeticích u Klášterci nad Ohří Poctivá izolace zrealizovala v květnu 2022. Zateplení stropu rodinného domu o celkové výměře 200 m2 Poctivá izolace provedla za 5 hodin. Foukaná izolace nebo také někdy také označovaná jako foukaná vata vytvoří na stropě kompaktní lehkou vrstvu bez teplých mostů pro ideální tepelný komfort a udržení tepla pod stropem. Poctivá izolace na zateplení stropu novostavby v Miřeticích u Klášterce nad Ohří použila foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení stropu

Zateplení stropu novostavby typu dřevostavba foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala na základě doporučení kamaráda investora a zároveň majitele domu v Klášterci nad Ohří, kterému jsme 14 dní předtím foukali jeho rodinný dům, taktéž novostavbu. Majitel stavby v Miřeticích se byl podívat, jak se fouká strop a byl nadšen. Bezprašností při aplikaci samotné, rychlostí a jednoduchostí. Nic nebránilo tomu, abychom se domluvili, a protože strop byl již téměř přichystán a chybělo jen pár drobností, mohli jsme se přesunout o vesnici dále a dalšímu majiteli ušetřit práci s izolováním stropu rolovanou izolací, o které už byl přesvědčen. Protože bylo třeba ještě nějaké práce na půdě dodatečně s odstupem času dodělat, necháváme část izolace nafoukané do připravených pytlů, které zůstanou pověšené na půdě a mohou se kdykoli použít k dosypání na místo, kde bylo potřeba izolaci rozhrábnout. Příhradový vazník je ideálním řešením pro členité střechy, kdy půda zůstává neobytná, jen s úložným prostorem ve středu půdy. Je lehký, snadný na montáž a levnější, než klasický vaznicový – resp. trámový strop. Jen výjimečně se setkáváme s tím, že majitel zvolí klasickou vazbu. Pokud je krov správně dimenzován, není problém pod krov zavěsit dvojí podhled z OSB desek a sádrokartonu.  Tak jako pro příhradový vazník je vhodný lehký strop, tak pro lehký strop je ideální foukaná izolace! Rychlá, snadná, precizní, odborná a kompaktní aplikace zajistí majitelům spoustu benefitů. Izolace je tvarově stálá, neslehne v čase. Pokud zvolíte foukanou izolaci Supafil Loft Knauf, je zároveň i nealergenní. Velmi rychle propouští skrze svou vrstvu případnou zbytkovou vlhkost, která by se do ní dostala např. netěsnostmi v parotěsné folii nad sádrokartonem, nebo z důvodu vysychání stavby, obvodových zdí a příček, vlhkosti po betonáži a omítkách.  Řešením je jednoznačně Foukaná vata od Poctivé izolace. Neváhejte a poptejte nás! Sami se můžete na fotografiích z realizace zateplení stropu přesvědčit o tom, že foukaná izolace vytvoří dokonale souvislou vrstvu izolace i ve velmi členitém a těžko přístupném prostoru jakým je vazníkový krov. Na celou izolační vrstvu dostáváte od Poctivé izolace dlouhou pětiletou záruku. Poctivá izolace Vám provede zateplení stropu včetně případných doprovodných přípravných prací a vybere pro Vás ten nejvhodnější izolant!. V případě domu v Miřeticích u Klášterce nad Ohří to byl izolační materiál Supafil, což je izolace bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Supafil je velmi lehký a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Klatovy Objem 64 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×